Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Pod příslušnými štítky zde najdete pozvánky na jednání MAP, první stručné informace o výsledcích z jednání, informace o plánovaných i proběhlých vzdělávacích akcích, stručné články o nejnovějších krocích v projektu, upozornění na změny v projektu a další důležité informace.

Aktivity škol pro veřejnost - Otevřeno pro vzdělání

Vzdělávací akce, besedy

Štítky:
Zveme na další setkání pracovní skupiny pro čtenářskou gramotnost

Datum konání: 12. 5. 2020

AKT.- Vzhledem k nepřízni počasí proběhne schůzka online. V úterý 12. května se na zahradě jičínské knihovny V. Čtvrtka uskuteční další setkání PS pro čtenářskou gramotnost. Jeho náplní bude především vzájemné sdílení zkušenosti s online výukou. Pozvánku v celém znění najdete po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 5. 5. 2020 22:25
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Plánované setkání PS pro čtenářskou gramotnost se přesouvá na úterý 12. května

Datum konání: 12. 5. 2020

Vzhledem k současné situace jsme nuceni zrušit plánované setkání PS pro čtenářskou gramotnost, které mělo proběhnout 7. dubna. Náhradní termín je určen na úterý 12. května od 16 hodin. Pozvánku v plném znění budeme včas aktualizovat v tomto článku. Děkujeme za pochopení.

Více

Publikováno 1. 4. 2020 16:08
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

V Praze proběhne Minikonference odborného panelu čtenářské gramotnosti

Datum konání: 18. 5. 2020

Odborný panel čtenářské gramotnosti a vedení projektu PPUČ zve na sedmou minikonferenci, která proběhne v pondělí 18. května v Praze. Na akci jsou zváni učitelé a vedení škol, ale i zástupci zřizovatelů, pracovních skupin MAP pro ČG a členů místních akčních skupin, dále knihovníci, akademičtí pracovníci a další. Právě díky pestrosti skupin účastníků očekávají pořadatelé efektivní sdílení zkušeností. Více informací a odkaz na přihlášku najdete po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 19. 3. 2020 17:13
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Pracovní skupina pro čtenářskou gramotnost má za sebou první setkání v novém roce

Datum konání: 21. 1. 2020

V úterý 14. ledna se poprvé v letošním roce sešli členové pracovní skupiny pro čtenářskou gramotnost, i tentokrát obohaceni o další členy - pedagogy z jičínského gymnázia. Na setkání byl představen program připravovaného víkendového seminář pro rozvoj čtenářské gramotnosti. Více informací o setkání najdete po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 21. 1. 2020 21:29
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Projekt MAP II byl prezentován na poradě vedoucích profesionálních knihoven v okresu Jičín

Datum konání: 9. 12. 2019

V Městské knihovně Sobotka se 9. prosince konala porada vedoucích profesionálních knihoven v okresu, kterou pořádala Městská knihovna Jičín v rámci výkonu regionálních funkcí. Na setkání byl prezentován projekt MAP II s cílem zapojit knihovny do rozvoje čtenářské gramotnosti nejen na území ORP Jičín. Více informací najdete po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 27. 12. 2019 13:46
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Pracovní skupina pro čtenářskou gramotnost se zabývala tématem přechodu žáků ze ZŠ na SŠ

Datum konání: 22. 10. 2019

V úterý 22. října se tento rok naposledy sešla pracovní skupina pro čtenářskou gramotnost. Díky nové člence ze střední odborné školy se rozvinula diskuze na téma přechod žáků ze ZŠ na SŠ. Na programu ale byla i jiná témata, mimo jiné i plánování dvoudenního vzdělávacího semináře. Více informací najdete po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 28. 10. 2019 10:52
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Pracovní skupina pro čtenářskou gramotnost připravuje víkendový seminář

Datum konání: 4. 6. 2019

V úterý 4.6. proběhlo další setkání členů pracovní skupiny pro čtenářskou gramotnost. Hlavním náplní byla příprava víkendového semináře, který je plánován na podzim 2019. Více o semináři i o tom, jak probíhalo setkání najdete po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 21. 6. 2019 11:20
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

PS pro čtenářskou gramotnost na dubnovém setkání navázala spolupráci s knihovnou

Datum konání: 2. 4. 2019

V úterý 2. dubna proběhlo druhé setkání členů PS pro čtenářskou gramotnost. Kromě jiného navázala skupina spolupráci s jičínskou knihovnou, jejíž zástupkyně se stala členkou skupiny. Více o tom, jak schůzka probíhala, se dozvíte po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 3. 4. 2019 19:44
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Pozvánka na setkání PS pro čtenářskou gramotnost

Datum konání: 2. 4. 2019

Členy pracovní skupiny pro čtenářskou gramotnost zveme na další setkání, které se uskuteční v úterý 2. dubna od 16:00 v přednáškové místnosti jičínského zámku. Pozvánku v kompletním znění najdete po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 26. 3. 2019 14:43
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Pracovní skupina pro čtenářskou gramotnost zahájila svou činnost na prvním setkání

Datum konání: 16. 1. 2019

V úterý 15. ledna se v přednáškové místnosti jičínského zámku poprvé sešlo devět členů Pracovní skupiny pro čtenářskou gramotnost. Vedoucím pracovní skupiny byl zvolen Mgr. Richard Koníř. Více informací o setkání najdete po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 12. 2. 2019 17:05
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář