Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Co je Map > Vzdělávací aktivity

Vzdělávací aktivity


V jednotlivých článcích najdete oficiální pozvánky a možnost přihlášení na vzdělávací aktivity,  které jsou součástí realizace projektu MAP pro ORP Jičín. Pozvánky na akce jsou seřazeny podle data konání vzestupně.

Přehled vzdělávacích aktivit pro školní rok 2020/2021

Další informace o plánovaných i proběhlých vzdělávacích akcích najdete v aktualitách.

Novější 1 3 5 8 12

Konference Jak učit, žít a nezbláznit se v době covidové od INFRA s.r.o. s MAP

Datum konání: 24. 5. 2021

Pedagogy mateřských škol a 1. stupně základních škol zveme k účastni na celostátní konferenci společnosti INFRA, s.r.o., která se uskuteční 24. května v prezenční (Praha) i online variantě. Zájemcům z ORP Jičín nabízíme proplacení účastnického poplatku. Více možností o konferenci a o tom, jak využít podpory z MAP se dozvíte po rozkliknutí článku.



Kurz typologie osobnosti MBTI

Datum konání: 19. 5. 2021 - 23. 9. 2021

Pedagogy, ředitele a další pracovníky ve vzdělávání zveme ke kurzu typologie osobnosti MBTI od společnosti Viaspirita s.r.o. Kurz proběhne ve dvou dvoudenních blocích (MBTI1 a MBTI2) v květnu a v září 2021. Více informací a možnost přihlášení najdete po rozkliknutí článku.



Beseda pro rodiče - Jak s dětmi mluvit o sexualitě?

Datum konání: 12. 5. 2021 - 13. 5. 2021

Kdy a jak začít s dětmi mluvit o sexualitě? A jak nahlížet na dětskou sexualitu? Tématu se budeme věnovat na besedě pro veřejnost s lektorkou Evou Novákovou, a to ve 2 blocích - pro rodiče dětí 0-6 let (12. května) a pro rodiče dětí 6-12 let (13. května), vždy od 17 do 19 hodin. Více informací a možnost přihlášení najdete po rozkliknutí článku.



Webinář Spolupráce pedagoga s asistentem pedagoga ve školní praxi

Datum konání: 6. 5. 2021

Pedagogy a asistenty pedagoga základních škol zveme na webinář s Alicí Vašákovou (EDUPRAXE, s.r.o.): Spolupráce pedagoga s asistentem pedagoga ve školní praxi, který se uskuteční ve čtvrtek 6. května od 13 hodin. Jedním z témat budou i zkušenosti s využitím asistentů pedagoga při realizaci distančního vzdělávání. Více informací a možnost přihlášení najdete po rozkliknutí článku.



Seminář Čteme s nečtenáři

Datum konání: 23. 4. 2021

Nový termín semináře je stanovený na 23. dubna a proběhne online. Přihlášené zájemce z listopadu 2020 evidujeme a budou osloveni emailem.



Kurz Učitel 21. století s MAP pro ORP Jičín

Datum konání: 22. 4. 2021

Všem učitelům, kteří rádi pracují na svém profesním rozvoji, chtějí získat prostor pro individuální růst, společné sdílení a učení a zajímají se o zavádění inovací ve výuce nabízíme účast na kurzu Učitel 21. století s projektem MAP pro ORP Jičín. Osmidenní kurz probíhající od dubna do prosince tohoto roku povedou lektoři společnosti JOB. Více informací a možnost přihlášení najdete po rozkliknutí článku.



Konference Úspěch pro každého žáka - Na vlně změny s MAP pro ORP Jičín

Datum konání: 20. 4. 2021

Stálá konference asociací ve vzdělávání pořádá 20. dubna devátý ročník konference Úspěch pro každého žáka s podtitulem Na vlně změny. Zájemcům z území ORP Jičín nabízíme proplacení účastnického poplatku z projektu MAP. Více informací a možnost přihlášení najdete po rozkliknutí článku.



Webinář pro učitele - Bezpečnost online výuky

Datum konání: 16. 4. 2021

Pedagogy základních škol zveme na webinář s docentem Kamilem Kopeckým k tématu bezpečné online výuky. Proběhne v pátek 16. dubna od 13 do 15 hodin. Více informací a možnost přihlášení najdete po rozkliknutí článku.



Konference Asistent pedagoga v aktuálních otázkách a odpovědích

Datum konání: 15. 4. 2021

Asistentům pedagoga, učitelům i dalším zájemcům z řad odborné veřejnosti nabízíme účast na konferenci Asistent pedagoga v aktuálních otázkách a odpovědích, kterou pořádá Pasparta Publishing, s.r.o. 15. dubna 2021. Účastníkům z našeho území je možné proplatit účastnický poplatek z projektu MAP. Více o akci i o tom, jak se přihlásit, najdete po rozkliknutí článku.



Webinář Efektivní vedení porad

Datum konání: 7. 4. 2021

Ředitele a vedoucí pedagogické pracovníky i další zájemce z oblasti vzdělávání zveme na webinář doktorky Ireny Trojanové Efektivní vedení porad, které se uskuteční 7. dubna od 13 do 17 hodin. Seminář se zaměří na přípravu porady (cíle, účastníci, prostředí), její hladký průběh i na často opomíjenou reflexi. Samozřejmostí je aplikace sdělovaného do školní praxe i vytvoření vhodného prostředí pro sdílení zkušeností. Více informací a možnost přihlášení najdete po rozkliknutí článku.



Novější 1 3 5 8 12