Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Orgány a kontakty > Pracovní skupiny

Pracovní skupiny

Pro naplnění cílů projektu MAP a udržitelnost rozvoje kvality a dosažitelnosti vzdělávání v ORP Jičín bylo v každém projektu sestaveno několik pracovních skupin složených z ředitelů, pedagogů, lektorů a dalších osob pracujících v oblasti vzdělávání v naší oblasti. Členové pracovních skupin se pravidelně scházejí, aby diskutovali o potřebách základních a mateřských škol i organizací neformálního vzdělávání a hledali cestu, jak tyto potřeby naplnit. Důležitým aspektem činnosti pracovních skupin je posílení spolupráce a kooperace mezi těmito subjekty.

V projektu MAP III pokračovala také pracovní skupina Místní lídři. Její členové budou v rámci projektu MAP IV pokračovat v PS Moderní didaktické formy, jako zástupci z pracovních podskupin PS Humanitní, PS Technická, PS Kreativní. Případně bude skupina doplněna z PS Mateřské školy, PS Rovné příležitosti, PS Výchovní poradci a metodici prevence.


Nebyly nalezeny žádné produkty.

V případě, že se chcete stát členem některé z pracovních skupin, nebo se chcete dozvědět více o projektu a jeho výsledcích,
využijte náš kontaktní formulář.

Lenka Veselá, DiS., tel. 603 561 328 
manažer pracovních skupin projektu MAP IV pro ORP Jičín
pracovni-skupiny-map@otevrenezahrady.cz