Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > V Praze proběhne Minikonference odborného panelu čtenářské gramotnosti

V Praze proběhne Minikonference odborného panelu čtenářské gramotnostiDatum konání:
18.5.2020

Minikonference odborného panelu čtenářské gramotnosti


Odborný panelu ČG a vedení projektu PPUČ zve na již sedmou minikonferenci odborného panelu pro čtenářskou gramotnost. Nosným tématem setkání budou příležitosti, které nabízejí různé školní vyučovací předměty pro rozvoj gramotnosti žáků na druhém stupni základního vzdělávání. A jak změny skutečně ve škole realizovat, ne jen je plánovat „na papíře“. Organizátoři minikonference očekávají díky přítomnosti pestré skupiny: učitelů, manažerů místního a krajského rozvoje vzdělávání a další odborné veřejnosti, že dojde ke sdílení zkušeností, vč. existujících rezerv a překážek a vyvození doporučení, jak pracovat ve škole a v regionu pro systematickou podporu čtenářské gramotnosti na druhém stupni ZŠ. Cílovou skupinou minikonference jsou zejména odborné kapacity individuálních projektů VŠ a jiných organizací na podporu čtenářské gramotností, kapacity v MAP a samozřejmě aktivní pedagogičtí pracovníci: ředitelé, učitelé na druhém stupni základních škol či nižších stupňů víceletých středních škol.

Více informací po pořadatelích najdete ZDE

Pondělí 18. května 2020
Konferenční centrum, Praha 1
od 9:30
Senovážné náměstí 25, Praha 1 (Konferenční centrum, budova C)

Konference je zdarma. Pořadatelé nabízejí i proplacení cestovné za předpokladu, že se přihlásíte 14 dní před konáním akce a uvedete to v přihlášce.

Cílové skupiny

Učitelé ZŠ
Ředitelé školy nebo jiní členové vedení školy
Členové vedení MAP (např. řídící výbor, správní rada…)
Zástupci zřizovatele školy (zastupitel / nebo pracovník úřadu)
Členové pracovní skupiny MAP pro gramotnosti/čtenářskou gramotnost
Aktivní členové místní akční skupiny (MAS)
Členové projektového týmu projektu řešícího téma gramotností
Akademičtí pracovníci
Knihovníci 
 

Přihlášení

Přihlašování probíhá přes formulář na webu pořadatele. Prosíme všechny z ORP Jičín, aby nás o svém přihlášení informovali emailem na map@otevrenezahrady.cz. Společně se pak můžeme poradit, jak se získanými informacemi v rámci MAP pro ORP Jičín pracovat. Děkujeme. 

Přihlášku najdete na odkazu ZDE

 

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů