Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Co je Map > Zapojené organizace

Zapojené organizace

ZŠ v ORP Jičín

ZŠ a MŠ v ORP Jičín

MŠ v ORP Jičín

Mimoškolní organizace v ORP Jičín

 

Základní školy

Název školy/zařízení Ředitel/ka
Základní škola, Jičín, 17. listopadu 109  Ing. Bc. Jaroslav Kostelníček
Základní škola, Jičín, Husova 170 Mgr. Roman Mareš
Základní škola, Jičín, Poděbradova 18 Mgr. Michaela Štálová
Základní škola, Jičín, Železnická 460 Mgr. Blanka Kalátová Lisá
Základní škola K. V. Raise, Lázně Bělohrad, okres Jičín Ing. Jaroslav Jirásko, MBA
Základní škola, Libuň, okres Jičín Mgr. Radoslava Víchová
Základní škola, Nemyčeves, okres Jičín Mgr. Jana Zelená
Základní škola, Slatiny, okres Jičín Mgr. Martin Procházka
Základní škola, Sobotka, okres Jičín Mgr. Jana Knapová
Základní škola, Valdice, okres Jičín doc. PhDr. Tibor Vojtko, Ph.D.
Základní škola Bodláka a Pampelišky, o.p.s. Mgr. Jan Jiterský
Základní škola a Praktická škola, Jičín Mgr. Petr Novotný

Základní a mateřské školy

Název školy/zařízení Ředitel/ka
Základní škola a Mateřská škola, Běchary, okres Jičín Mgr. Alena Říhová
Základní škola a Mateřská škola, Dětenice, okres Jičín Mgr. Kamila Machurová DiS.
Základní škola a Mateřská škola, Jičíněves, okres Jičín Mgr. Darina Šindlářová
Základní škola a Mateřská škola Kopidlno, okres Jičín Mgr. Pavel Berný
Základní škola a Mateřská škola Libáň, okres Jičín Mgr. Ladislava Hazdrová
Základní škola a Mateřská škola, Lužany, okres Jičín Mgr. Monika Otrubová
Základní škola a mateřská škola Radim, okres Jičín Mgr. Radka Koláčná 
Základní škola a Mateřská škola, Vysoké Veselí, okres Jičín Mgr. Magdaléna Neufussová
Masarykova základní škola a mateřská škola, Železnice, okres Jičín Mgr. Soňa Munzarová
Soukromá mateřská a základní škola, Úlibice, okres Jičín Mgr. Jana Vávrová 

Mateřské školy 

Název školy/zařízení Ředitel/ka
Mateřská škola, Bystřice Iva Malá
Mateřská škola, Jičín, Fügnerova 750 Zdenka Matějková
Mateřská škola, Jičín, J. Š. Kubína 465 Monika Vitvarová
Mateřská škola Máj, Jičín, Pod Koželuhy 171 Bc. Lenka Černá 
Mateřská škola Větrov, Jičín, Hradecká 898 Bc. Lenka Vondráková
Mateřská škola U Kina, Jičín, 17. listopadu 46 Mgr. Zlatuše Kynčlová
Mateřská škola, Kacákova Lhota 48 Hana Poláková
Mateřská škola Kněžnice Irena Greško
Mateřská škola, Konecchlumí Eva Němcová
Bělohradská mateřská škola  Eliška Sekotová
Mateřská škola, Libošovice Mgr. Zdeňka Badová
Mateřská škola, Markvartice Mgr. Alena Egrtová
Mateřská škola, Mladějov Iveta Karbanová
Mateřská škola, Mlázovice Martina Romaňáková
Mateřská škola, Ostružno Soňa Jiránková
Mateřská škola, Milíčeves Milena Novotná
Mateřská škola, Sobotka Štěpánka Kubištová
Mateřská škola, Valdice Dana Bretová
Mateřská škola Veliš Lenka Filsaková, DiS.
Mateřská škola Volanice Jana Janouchová
Mateřská škola, Žlunice Marcela Drobná
Soukromá školka Pastelka, s. r. o., Jičín Bc. Lucie Pavlíčková

Soukromá mateřská škola Spirálka, Jičín

Zdeňka Petrová

Mimoškolní organizace

Název školy/zařízení Zástupce
MAS Brána do Českého ráje z. s.  Ing. Alena Klacková
Mateřské centrum Kapička, Jičín Michaela Klapková Matúšová
Základní umělecká škola, Jičín Ing. Katarína Kalvodová
Appolonia Jičín o.p.s, Klub domácích školáků Mgr. Zuzana Vavřincová
K-klub, středisko pro volný čas, Jičín Mgr. Lenka Vacková
Římskokatolická farnost-arciděkanství Jičín Mgr. Marie Stříbrná
Pedagogicko-psychologická poradna, Jičín Mgr. Ivana Krabcová
Akademie J. A. Komenského, Jičín David Jung, BBS
Slánka z.s. Jaromír Babka
FS Hořeňák a Hořeňáček, Lázně Bělohrad Ing. Zdeňka Rychterová