Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Pod příslušnými štítky zde najdete pozvánky na jednání MAP, první stručné informace o výsledcích z jednání, informace o plánovaných i proběhlých vzdělávacích akcích, stručné články o nejnovějších krocích v projektu, upozornění na změny v projektu a další důležité informace.

Aktivity škol pro veřejnost - Otevřeno pro vzdělání

Vzdělávací akce, besedy

Štítky:

Otevíráme zavřené školy - implementační aktivity zvládneme i za zpřísněných podmínek

Datum konání: 26. 1. 2021

Jak otevřít školu veřejnosti, když do ni nemohou ani žáci? Náročný úkol, ze kterého vzešlo spoustu nápadů, řešilo na společné videokonferenci v úterý 26. ledna devatenáct zástupců mateřských i základních škol. Cílem setkání bylo společně přijít na to, jakým způsobem naplnit podmínky implementační aktivity Otevřeno za stále trvajících protiepidemických opatření. Co důležitého přineslo toto setkání se dozvíte po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 27. 1. 2021 13:57
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Triády místo třídních schůzek i návrhy na aktivity škol - sešla se skupina Místních lídrů

Datum konání: 21. 1. 2021

Ve čtvrtek 21. ledna se sešla skupina Místních lídrů, aby navázala na práci z listopadu loňského roku. Ze setkání vzešlo hned několik návrhů na implementační aktivity Otevřeno, na programu ale bylo i sdílení zkušeností týkajících se ukončení pololetí - hodnocení a vedení třídních schůzek. Více informací o tom, jak setkání proběhlo, se dozvíte po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 27. 1. 2021 11:26
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Také PS pro rovné příležitosti pokračuje v setkávání v novém roce

Datum konání: 19. 1. 2021

První setkání v novém roce má za sebou i Pracovní skupina pro rovné příležitosti. Nabitý program videokonference 19. ledna otevřel mnoho témat k diskuzi. O tom, jak setkání probíhalo, se dozvíte po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 25. 1. 2021 10:19
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Online dny otevřených dveří na jičínských středních školách

Jičínské střední školy nabízejí v nejbližších dnech online dny otevřených dveří. Termíny i s odkazy jsme pro Vás připravili do nového článku.

Více

Publikováno 19. 1. 2021 14:17
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Nejen způsob hodnocení v tomto pololetí řešila PS pro čtenářskou gramotnost

Datum konání: 12. 1. 2021

V hojném počtu se poprvé v novém roce 2021 sešla pracovní skupina pro čtenářskou gramotnost. V úterý 12. 1. se v online prostředí propojili členové skupiny, aby otevřeli téma hodnocení žáků za uplynulé pololetí nebo se věnovali SWOT analýze čtenářské gramotnosti na Jičínsku. Více informací o tom, jak probíhalo setkání, najdete po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 18. 1. 2021 10:02
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

V úterý se sejdou členové PS pro rovné příležitosti

Datum konání: 19. 1. 2021

Další setkání pracovních skupin se týká PS pro rovné příležitosti. Její členy zveme na online setkání v úterý 19. ledna od 16:00. Pozvánku najdete po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 15. 1. 2021 14:12
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Jak školy otevřít veřejnosti, když jsou zavřené i žákům? Sejdou se konzultanti "Otevřeno"

Datum konání: 26. 1. 2021

Aktivita "Otevřeno pro vzdělání", skrze kterou jsme chtěli po dobu tří let podporovat školy v aktivitách, které odstraňují bariéry na cestě ke vzdělávání a otevírají školy (nejen) veřejnosti, se z důvodu pandemie na jaře loňského roku zcela zastavila. Proto jsme se rozhodli pozvat zástupce zapojených škol na setkání, kde se pokusíme společně vymyslet, jak i za nevšedních podmínek docílit toho, co jsme společně plánovali. Setkání konzultantů Otevřeno proběhne v úterý 26. ledna od 16:00.

Více

Publikováno 13. 1. 2021 10:43
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Místní lídry zveme k dalšímu setkání

Datum konání: 21. 1. 2021

Ve čtvrtek 21. ledna proběhne online další ze setkání Místních lídrů, na kterém se vrátíme k plánování implementační aktivity Otevřeno, na programu je ale i diskuze nad setkávání asistentů pedagoga a sdílení dobré praxe související s ukončením netradičního pololetí na školách. Více informací a pozvánku najdete po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 13. 1. 2021 9:38
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Zahajujeme setkávání pracovních skupin v novém roce, začíná PS pro čtenářskou gramotnost

Datum konání: 12. 1. 2021

K prvnímu setkání pracovních skupin v roce 2021 jsou zváni členové PS pro čtenářskou gramotnost. Online setkání se uskuteční v úterý 12. ledna od 16 hodin. Na programu bude sdílení zkušeností a názorů k formě hodnocení za uplynulé pololetí, téma revize ŠVP i SWOT 3 analýza ke čtenářské gramotnosti. Členy skupiny prosíme o registraci. Pozvánku najdete po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 8. 1. 2021 12:46
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

PF 2021

Datum konání: 18. 12. 2020

Vážení příznivci našeho projektu, víme, že byl pro Vás všechny tento rok velmi náročný. Díky naší práci ale víme i to, jak jste se těchto nečekaných výzev nezalekli a udělali jste pro své žáky maximum. Za to bychom Vám touto cestou chtěli poděkovat a skutečně ocenit Vaši píli, ochotu se vzdělávat, učit se novým věcem a hlavně to nevzdávat. Přejeme Vám šťastné Vánoce a v novém roce hodně radosti ze vzdělávání sebe i druhých. Tým projektu MAP pro ORP Jičín.

Více

Publikováno 18. 12. 2020 8:57
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář