Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Pod příslušnými štítky zde najdete pozvánky na jednání MAP, první stručné informace o výsledcích z jednání, informace o plánovaných i proběhlých vzdělávacích akcích, stručné články o nejnovějších krocích v projektu, upozornění na změny v projektu a další důležité informace.

Pozvánky na vzdělávací akce KAP

Datum konání: 5. 5. 2019 - 18. 6. 2019

Krajský akční plán rozvoje vzdělávání v Královéhradeckém kraji (KAP) zve příznivce vzdělávání v měsících květnu a červnu na zajímavé semináře a workshopy - JAK (A PROČ) TRVALE BUDOVAT BEZPEČNÉ VZTAHY VE ŠKOLE, DĚTI A ZTRÁTA (JE TĚŽKÉ BÝT TÍM, KDO ZŮSTAL) a další. Pozvánky na tyto akce najdete po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 4. 5. 2019 11:19
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Pozvánka na seminář Dějiny hrou ve Všestarech

Datum konání: 27. 3. 2019

Projekt „Krajský akční plán rozvoje vzdělávání v Královéhradeckém kraji“ pořádá 27. března ve Všestarech seminář Dějiny hrou. Více informací o akci najdete po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 5. 3. 2019 22:00
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

V Hradci Králové proběhne seminář Digitální technologie ve výuce

Datum konání: 25. 3. 2019

Projekt "Krajský akční plán rozvoje vzdělávání v Královéhradeckém kraji" pořádá 25. března v Hradci Králové seminář pro pedagogy základních a středních škol na téma "Digitální technologie ve výuce" (se zaměřením na podporu smart regionu). Více informací o této akci najdete po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 5. 3. 2019 21:55
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář