Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Pod příslušnými štítky zde najdete pozvánky na jednání MAP, první stručné informace o výsledcích z jednání, informace o plánovaných i proběhlých vzdělávacích akcích, stručné články o nejnovějších krocích v projektu, upozornění na změny v projektu a další důležité informace.

Přihlašování na letní a podzimní vzdělávací akce je spuštěno

Datum konání: 31. 8. 2020

Na našem webu v posledních týdnech přibylo hned několik vzdělávací akcí, které zaslouží pozornost nejen pedagogů z našeho území. Většina z nich proběhne na podzim letošního roku, v nabídce ale najdete i několik akcí na léto. Více informací o tom, co chystáme a jak se přihlásit, najdete po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 24. 6. 2020 17:47
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Co přinesl MAP v uplynulém školním roce

Datum konání: 31. 8. 2020

Velmi neobvyklým způsobem se blížíme ke konci školního roku a my bychom za tým projektu MAP pro ORP Jičín chtěli shrnout to, co se nám v něm zadařilo a co jsme všichni společně zvládli. Naše ohlédnutí za školním rokem 2019/2020 najdete po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 16. 6. 2020 22:08
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Naposledy v tomto školním roce se sešla Pracovní skupina pro rovné příležitosti

Datum konání: 2. 6. 2020

Posledním setkáním v tomto školním roce se stala schůzka členů pracovní skupiny pro rovné příležitosti. Byla tak završena diskuze nad výsledky dotazníku, který reflektoval nastavení rovných příležitosti na našich základních školách. Závěry z diskuze, která započala na začátku letošního roku, teď budou zaslány zřizovatelům a ředitelům škol. Více informací o tom, jak setkání probíhalo, se dozvíte po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 11. 6. 2020 14:41
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Kraj nabízí možnost sdílení zkušeností s online výukou

Datum konání: 17. 6. 2020

Ve dvou termínech (10.6. pro 1. stupeň a 17.6. pro 2. stupeň ZŠ) proběhne krajské online setkání s názvem "Co nám online vzdělávání dalo a vzalo a co to vlastně je?". Aktivně i pasivně se mohou zúčastnit i zástupci základních škol z ORP Jičín. Přítomni budou kromě ředitelů a pedagogů také manažeři MAP, odborů školství ORP, zástupci ČŠI, NPI, lektorů iniciativy Školy sobě a odboru školství Krajského úřadu KHK. Více o online setkání i o tom, jak se ho zúčastnit, najdete po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 4. 6. 2020 18:09
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Řídicí výbor MAP schválil aktualizovaný strategický rámec

Datum konání: 27. 5. 2020

Formou per rollam schválili členové Řídicího výboru aktualizaci Strategického rámce MAP II. K jeho další aktualizaci může nyní dojít nejdříve v prosinci letošního roku. Zápis o hlasování, přehled změn a znění Strategického rámce MAP s datem jeho schválení najdete ke stažení po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 28. 5. 2020 20:58
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Pozvánka na setkání PS pro rovné příležitosti

Datum konání: 2. 6. 2020

V úterý 2. června proběhne tentokrát již osobní setkání členů Pracovní skupiny pro rovné příležitosti. Skupina bude dále pracovat na hodnocení nastavení rovných příležitostí na našich mateřských a základních školách dle dat, která vzešla z dotazníků. Na programu je ale i plánování vzdělávacích aktivit na podzim 2020 nebo hodnocení situace na školách v období jejich uzavření. Celé znění pozvánky najdete po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 25. 5. 2020 14:08
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

PS pro matematickou gramotnost si online výuku chválí

Datum konání: 22. 5. 2020

V úterý 19. května proběhlo online setkání pracovní skupiny pro matematickou gramotnost. I tentokrát bylo zaměřeno především na zkušenosti s distanční výukou. Mimo jiné se členové skupiny shodli na tom, že by nabité zkušenosti s online výukou rádi uplatnili i po návratu k normálu. Odsouhlasen byl také nový termín semináře Geogebry. Více o tom, jak setkání probíhalo, se dozvíte po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 23. 5. 2020 12:34
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Aktuální situaci na školách hodnotila i PS pro financování

Datum konání: 20. 5. 2020

Ve středu 13. května proběhla videokonference čtyř členovů pracovní skupiny pro financování. Jejich hlavní témata opět vyvstala z aktuální situace na školách, která se může škol negativně dotknout i po finanční stránce. Více o tématech posledního setkání pracovní skupiny najdete po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 20. 5. 2020 19:23
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

O distanční výuce diskutovala pracovní skupina pro čtenářskou gramotnost

Datum konání: 12. 5. 2020

Šestnáct členů pracovní skupiny pro čtenářskou gramotnost se prostřednictvím videokonference v úterý 12. května spojilo, aby sdíleli své zkušenosti s online výukou. Více informací o proběhlém setkání najdete po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 20. 5. 2020 19:13
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Jičínská knihovna je opět otevřená

Datum konání: 15. 5. 2020

Děti, které chodívaly do knihovny Václava Čtvrtka pravidelně s vyučujícím, mohou knihovnu opět navštívit individuálně. Více o aktuálním režimu knihovny se dozvíte po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 18. 5. 2020 13:44
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář