Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Co je Map > Vzdělávací akce > Webinář - Didaktické otázky nouzové distanční výuky

Webinář - Didaktické otázky nouzové distanční výukyDatum konání:
6.11.2020

 

Didaktické otázky nouzové distanční výuky 

V rámci webináře budou diskutovány didaktické otázky a problémy související se zajištěním distanční výuky na základních a středních školách. Důraz bude kladen na praktické didaktické tipy a sdílení dobré praxe. Konkrétně se zaměříme na otázky spolupráce v rámci pedagogického sboru, udržení pozornosti a motivace dětí na dálku, komunikaci s rodinou,  prevenci kyberšikany a další témata. Účastníci mají možnost zaslat dopředu otázky, které je nejvíc zajímají. Tyto otázky budou v průběhu webináře diskutovány a prostor bude i pro další aktuální dotazy. 

Pátek 6. listopadu 
14:00 (orientační čas ukončení webináře 16:00)
online 
lektor: PhDr. Lucie Rohlíková, Ph.D.Na seminář je nutné se přihlásit (viz níže) a je pro pedagogy z ORP Jičín zdarma. Přihlášeným účastníkům přijde na email v dostatečném předstihu odkaz na připojení k webináři.

PhDr. Lucie Rohlíková, Ph.D.

Lucie Rohlíková se věnuje přípravě budoucích učitelů v oblasti využití technologií ve vzdělávání na katedře výpočetní a didaktické techniky Fakulty pedagogické Západočeské univerzity v Plzni. Zároveň působí jako vedoucí oddělení celoživotního a distančního vzdělávání ZČU. Realizuje prakticky zaměřené i výzkumné projekty, publikuje v České republice i v zahraničí. Je zkušenou autorkou a tutorkou on-line kurzů. Za inovativní zpracování on-line kurzů a elektronických vzdělávacích materiálů získala několik cen (The Best European Learning Materials Awards 2015- Gold Award, cena sdružení EUNIS-CZ 2010, cena Národního centra distančního vzdělávání 2004). Od roku 2015 organizuje pro učitele všech typů škol konferenci o smysluplném využívání technologií ve vzdělávání Učitel IN. Od roku 2016 je předsedkyní České asociace distančního univerzitního vzdělávání (ČADUV) a zastupuje Českou republiku v European Association of Distance Teaching Universities (EADTU).  

 

Přihláška

 

Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů