Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Co je Map > Vzdělávací akce > Online konference Úspěch pro každého žáka s MAP

Online konference Úspěch pro každého žáka s MAPDatum konání:
3.11.2020

Plánovaná konference Úspěch pro každého žáka 2020 proběhne online, její kapacita je tedy zcela poprvé neomezená a každý má možnost se zúčastnit.


Proběhne 3. listopadu od 9:15 do 16:00. 

Zájemcům z ORP Jičín nabízíme proplacení účastnického poplatku, a to včetně možnost zaslání knihy Úspěch pro každého žáka. V případě zájmu o tuto podporu nevyplňujte přihlášku na oficiálních stránkách pořadatele, ale využijte formulář níže. 

Program konference

Na konferenci vystoupí prof. Andy Hargreaves, vládní konzultant mnoha zemí na "střední článek ve vzdělávání" a emeritní profesor Bostonské univerzity. Dalším řečníkem bude Olli-Pekka Heinonen, bývalý finský ministr školství a současný ředitel finské Národní agentury pro vzdělávání. Virtuálně se budete moci setkat i s Miroslavem Hřebeckým z EDUin a se Silvií Pýchovou ze Stálé konference asociací ve vzdělávání a s dalšími odborníky z českého vzdělávacího prostředí.

Přijďte si je poslechnout, ale také jim položit otázky v odpoledních diskuzích. Připojte se a načerpejte zkušenosti z oblasti středního článku a podpory wellbeingu ve vzdělávání.

Celý program a více informací najdete na webu pořadatele ZDE.

Přihláška přes MAP

Tato přihláška je určena pro zájemce z ORP Jičín, kteří chtějí využít proplacení účastnického poplatku z projektu MAP. Pokud si nejste jisti, zda spadáte do území, napište nám na map@otevrenezahrady.cz
Termín uzávěrky přihlášek: pá 23.10.2020


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů