Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Koordinátoři plánování začínají pracovat na Popisu potřeb školy

Koordinátoři plánování začínají pracovat na Popisu potřeb školyDatum konání:
12.3.2019
Datum ukončení:
15.6.2019

Pro všechny školy zapojené do projektu MAP II je povinné zpracování Popisu potřeb školy. Na něm právě začínají pracovat vybraní koordinátoři plánování ve školách, hotovo by měli mít nejpozději do 15. června 2019.
Školou definované potřeby mohou v budoucnu sloužit k získání dotačních příležitostí, jednání se zřizovatelem, podklad pro Českou školní inspekci atd. Agregovaný Soupis potřeb škol bude zahrnut v dokumentu MAP II. 

Realizátoři projektu MAP II připravili pro ulehčení administrativy formulář (viz níže), který mohou koordinátoři využít. Sběr dat může probíhat samostatně či za pomoci pracovníka realizačního týmu MAP. Více informací o možnostech zpracování pro koordinátory najdete v průvodním dopise ZDE.

V průběhu sběru dat mohou školy s pomocí realizátorů MAP II pracovat na svém rozvoji prostřednictvím aplikování postupů strategického plánování. Tyto aktivně zapojené školy si mohou zpracovat Strategický plán rozvoje školy, jehož výstupem nahradí druhý (závěrečný) Popis potřeb školy. 

Sběr bude probíhat ještě jednou, před ukončením realizace aktivity 2.7., která končí v únoru roku 2022. 

Ke stažení: Formulář pro zjišťování potřeb MŠ, Formulář pro zjišťování potřeb ZŠ


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů