Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Činnost zahájila i pracovní skupina Místní lídři

Činnost zahájila i pracovní skupina Místní lídřiDatum konání:
19.3.2019

V rámci projektu MAP II proběhlo dne 19.3.2019 setkání místních leaderů identifikovaných během činnosti jednotlivých Pracovních skupin. Zaměřilo se na vzájemné seznámení, přičemž byl důraz kladen na rozvoj výměny zkušeností, vzájemné inspirace a reflexe lídrů nejen na společných setkáních, ale následně i mimo toto setkání. Došlo k představení vize a cílů aktivity Místní lídři, neboť ta ve svém důsledku směřuje k rozvoji vzdělanosti celého regionu.

Byla schválena forma a rozsah dokumentu Seznam leaderů, který je jedním z povinných výstupů projektu ke zveřejnění. Dále byl představen projekt Systém podpory profesního rozvoje učitelů a ředitelů SYPO a nabídnuto zapojení v rámci metodických kabinetů na oblastní úrovni. Zapojení do probíhajícího výběrového řízení deklarovala Mgr. Bronislava Podhajská.

Účastníci si jako aktuální potřebu seberozvoje definovali zlepšení schopnosti lépe předávat ostatním své nadšení a zápal pro rozvoj vzdělanosti. Na příští setkání tedy bude pozván odborník na danou oblast.

K velmi diskutovanému tématu patřila menší aktivita pedagogů 2. stupně a malý rozvoj spolupráce s Gymnáziem Jičín. Toto téma tedy otevřou na setkání svých pracovních skupin a pokusí se najít vhodná řešení.

Celé setkání proběhlo ve velice přátelském a obohacujícím duchu.

Hodnotící zprávu ze setkání najdete ke stažení ZDE.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů