Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Pracovní skupina pro financování zahájila svou činnost prvním setkáním

Pracovní skupina pro financování zahájila svou činnost prvním setkánímDatum konání:
5.3.2019

Dne 5. března 2019 se v přednáškové místnosti jičínského zámku sešli členové pracovní skupiny pro financování. Setkání se účastnilo 7 členů. Vedoucím pracovní skupiny se stala Mgr. Jana Knapová, ředitelka Základní školy v Sobotce.

3379695388007464907_IMG_2363.JPGHlavní náplní této skupiny je plánování nákladů (financování) zejména identifikace finančních zdrojů pro realizaci naplánovaných aktivit, např. s využitím strukturálních fondů EU, státního rozpočtu ČR, kraje, mikroregionu, rozpočtů obcí atd.

Pracovní skupina pro financování bude úzce spolupracovat s ostatními pracovními skupinami (čtenářská a matematická gramotnost, rovné příležitosti). Bude hledat zdroje financování aktivit, které vzejdou ze společných setkání.

Členové pracovní skupiny se budou aktivně podílet na celém procesu společného plánovaní v území. Budou projednávat a připomínkovat všechny materiály relevantní pro pracovní skupinu.

I nadále se můžete zapojit do pracovní skupiny pro financování nebo zasílat návrhy na odborníky, kteří by se mohli stát místními lídry.

Kontaktní e-mail: pracovni-skupiny-map@otevrenezahrady.cz.

 

Příští setkání se uskuteční v úterý 28. 5. 2019 od 16 hodin.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů