Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Kampaň obyčejného hrdinství

Kampaň obyčejného hrdinstvíDatum konání:
4.4.2023
Datum ukončení:
14.5.2023

Kampaň obyčejného hrdinství

5. ročník akce, do které se zapojují tisíce účastníků z celé ČR – Kampaň obyčejného hrdinství, kterou pořádá mezinárodní program Ekoškola.

Kampaň dává jednoduché a konkrétní návody, jak zmírňovat svůj osobní dopad na životní prostředí a často i na peněženky našich domácností. Kampaň nezastaví klimatické změny, ale může mnoha lidem ukázat, že lze něco udělat na své osobní úrovni, ve své domácnosti, v komunitě i na úrovni státu. 
 
Tento rok už po páté otevíráme brány akce, která vychází z principu, že každý člověk má moc zlepšit svět, ve kterém žije, i kdyby to bylo jen o nepatrný kousek. Pokud však těch kousků budou stovky, tisíce či miliony, tak se mohou začít dít velké věci...
 
O co v kampani jde?
  • výběr z 11 výzev
  • 1 týden
  • tisíce lidí, kteří do toho jdou taky...
  • pro školy, organizace, úřady, rodiny, jednotlivce...

Díky Kampani dostávají účastníci jednoduché konkrétní návody, jak zmírňovat svůj osobní dopad na životní prostředí. Vyberte si jednu nebo více výzev, plňte je po dobu 1 týdne  a zjistěte, že hrdinou může být každý.

Kampaň nezastaví klimatické změny, ale může mnoha lidem ukázat, že lze něco udělat na své osobní úrovni, ve své domácnosti, v komunitě i na úrovni státu.

Přihlaste se rovnou do Kampaně - zamluvte si své místo v letošní Kampani a nechte si zasílat na e-mail veškeré informace, aby vám nic neuniklo. 

Chci se přihlásit

 

Přidejte se k nám do FB skupiny - buďte u toho a sledujte, co se kde šustne v Kampani obyčejného hrdinství. 

Chci se přidat

 

Přihlaste se na Úvodní webinář ke Kampani - dozvíte se během chvilky vše, co vás ke Kampani zajímá a budete tak skvěle připraveni, až to začně.

Chci se přihlásit

 

Chcete vědět, jaký dopad měla Kampaň obyčejného hrdinství vloni? Podívejte se na plakát se všemi výzvami a čísly.

Chci se podívat

 

Kampaň obycejneho hrdinstvi_2023.png


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů