Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Hlasování D21 bylo spuštěno, do ankety se mohou zapojit žáci i rodiče

Hlasování D21 bylo spuštěno, do ankety se mohou zapojit žáci i rodičeDatum konání:
8.2.2018
Datum ukončení:
25.2.2018

Hlasujte v aplikaci D21 o tom, co byste rádi viděli na našich školách

Současně s výstavou Škola mých snů bylo spuštěno i hlasování pro děti a rodiče základních škol v ORP Jičín. Prostřednictvím aplikace D21 mohou udělit své hlasy návrhům dětí, jejichž kreativní a umělecké ztvárnění máte možnost vidět v prostorách galerie. Nápady dětí, které se při přípravě výstavy sešly, jsme seřadili do několika kategorií a nyní se ptáme žáků a jejich rodičů: „Jaké návrhy byste ve své škole uvítali Vy?“

Pro hlasování není nutné navštívit galerii. Výstava je pouze doprovodným programem. V hlasování najdete návrhy v textových podobách a ty, které se Vám zdají zajímavé a rádi byste je viděli i na školách svých dětí můžete podpořit svým hlasem.

Žáci škol, které se do hlasování přihlásily, se ankety zúčastní v nejbližších dnech prostřednictvím školních počítačů. Rodiče mají možnost odhlasovat právě teď na svém počítači či chytrém telefonu. Hlasování v aplikaci je snadné a vyplnění této ankety netrvá déle než dvě minuty. Postačí Vám k tomu kód, který Vám přijde smskou po zadání Vašeho telefonního čísla. K vyplnění je pak potřeba přistoupit do 15 minut. Hlasování je zcela anonymní a je možné se jej zúčastnit pouze jednou.

Výsledky ankety budou po jejich vyhodnocení předány nejen ředitelům škol, ale i jejich zřizovatelům a stejně tak i Odboru školství, mládeže a tělovýchovy Jičín. Poté bude již na nich, jak k výsledkům přistoupí. Věříme ale, že čím více hlasů se přidá, tím více je bude slyšet.

pro vstup do hlasování klikněte zde

 

               

               


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů