Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Co je Map > Vzdělávací akce > Workshopy pro konzultanty aktivity Otevřeno - jaro 2021

Workshopy pro konzultanty aktivity Otevřeno - jaro 2021Datum konání:
25.3.2021
Datum ukončení:
8.4.2021

webináře.jpg

Pro konzultanty aktivity Otevřeno nabízíme zdarma online workshopy, které mohou pomoci nejen při realizaci plánovaných akcí. 

Prakticky zaměřenými workshopy provede Jiří Jína, pedagog ZŠ Poděbradova a manažer implementace projektu MAP. 


Workshopy se uskuteční online přes platformu Google Meet. Odkaz k připojení Vám přijde na Váš email nejpozději den před konáním akce. Kapacita workshopu je omezena, proto prosíme o přihlášení níže. 

 

 

 

Jak vytvořit poutavý plakát snadno a rychle 
Čtvrtek 25. března 
17:00 - 18:30 

Naučíme se vytvořit plakát na libovolnou událost. Ať už se jedná od akci vážnou, či zábavnou. Práce bude probíhat v online programu Canva. Není potřeba nic instalovat. Program je to jednoduchý a profesionální. Funguje naprosto intuitivně. Canva zahrnuje opravdu pestrou paletu nástrojů pro práci s designem. Pomocí pár kroků uděláte plakát jak od profesionální firmy. Vlastně je to doopravdy od profesionální firmy - protože Canva disponuje velkým množstvím šablon od grafických firem, které můžete zdarma použít. Webinář je zaměřený pro úplné začátečníky. Abyste už nikdy nemuseli dělat plakát ve wordu nebo malování.

Jak vylepšit natočené video snadno a rychle 
Čtvrtek 8. dubna 
17:00 - 18:30

Naučíme se pracovat v Editoru videa pod aplikací Fotky. Program máte automaticky v počítači, pokud máte Windows 10. Jedná se o jednoduchý nástroj na úpravu videí - stříhání, rozdělování, přidávání efektů, filtrů, popisků, tvorba videa z obrázků atd. Výhoda je, že program je integrovaný v systému počítače, tedy stačí mít vaše video uložené kdekoliv na disku a bez dlouhého nahrávání do editoru ho můžete ihned upravovat. Na závěr si ukážeme, že lze snadno stříhat i vlastní nahraná videa na Youtube.
Pozn.: Jak poznám, že aplikaci v počítači mám? Nesmíte mít poslední aktualizaci starší, než z roku 2015. Jistotou je např. pracovní počítač.   

 

Přihlášení 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů