Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Co je Map > Vzdělávací akce > Rizika virtuální komunikace - vzdělávací akce projektu e-Bezpečí

Rizika virtuální komunikace - vzdělávací akce projektu e-BezpečíDatum konání:
24.8.2022
Datum ukončení:
30.8.2022

Vzdělávací akreditovaný kurz DVPP pro pedagogy Rizika virtuální komunikace, který pořádá Centrum PRVoK v přípravném týdnu v srpnu 2022.

Cyklus přednášek pro učitele je zaměřen na ústřední témata spojená s rizikovým chováním na internetu. Kromě teoretického výkladu jednotlivých fenoménů obsahuje propracovanou kazuistiku, opatření pro ochranu a obranu před nebezpečími spojenými s užíváním internetu, postupy řešení konkrétnch problémů ve škole i mimo školu, plány prevence, intervenční instituce apod.

Obecně účastníci těchto akcí obdrží osvědčení o absolvování akreditovaného kurzu DVPP v rozsahu 4 vyučovacích hodin prezenčně (nebo 4 vyuč. hodin online při formě webináře) + 3 hod. e-learningového samostudia.

Témata:

kyberšikana,
kybergrooming,
sexting,
happy slapping,
kyberstalking,
rizika sociálních sítí (Facebook),
ochrana osobních údajů,
prevence v oblasti IT technologií,
právo,
kazuistika,
obrana a ochrana.

Kurz je pro pedagogy z podpořených krajů zdarma díky projektu ESF - Zefektivnění česko-polské spolupráce v boji proti kyberkriminalitě, zkráceně STOP CYBER CRIME (CZ.11.4.120/0.0/0.0/17_028/0001654).

Přihlašování prostřednictvím tohoto formuláře.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů