Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Co je Map > Vzdělávací akce > Inspirativní večery s odborníky od společnosti Infra

Inspirativní večery s odborníky od společnosti InfraDatum konání:
20.7.2022

Udělejte si čas na to, co Vás zajímá.
Pohodlně se usaďte a nebojte se ptát.

Co jsou Večery s odborníky?

Oblíbený cyklus on-line večerních setkání na odborné téma.

Jak Večery s odborníky probíhají?

Připojíte se k nám odkudkoliv. Pohodlně se usadíte a zpříjemníte si večer povídáním na zajímavé téma. Prožijete čas ve společnosti předních odborníků a dostanete prostor se aktivně zapojit. Pokud se nestihnete připojit, ničeho se nebojte, zašleme Vám záznam z webináře.

Co je cílem těchto večerů?

Večery s odborníky přináší mezi pedagogy i veřejnost témata, která ve vzdělávací nabídce běžně nenajdete, ale která Vás pobaví, obohatí a poskytnou inspiraci k práci.

 

S kým se můžete setkat?

Tomáš Čech Pekařová Václav Mertin František Koukolík Karel Nešpor Nora Gavendová

Pohovořit si můžete s doc. PhDr. Tomášem Čechem Ph.D., odborníkem na edukaci dětí s projevy rizikového chování, PhDr. Lidmilou Pekařovou, expertkou na vztahy škola-rodič, rodič-učitel a vztahy v rodině, PhDr. Václavem Mertinem, specialistou na psychologické poradenství, MUDr. Františkem Koukolíkem, odborníkem na vztahy mezi mozkem a chováním, DrSc., PhDr. Galinou Jarolímkovou, expertkou na psychologii a komunikační dovednosti, MUDr. Karlem Nešporem, CSc., renomovaným českým psychiatrem a mnohými dalšími.

Přehled všech večerů


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů