Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Co je Map > Vzdělávací akce > Zážitková ochutnávka FIE a metody zprostředkovaného učení pro rodiče a učitele

Zážitková ochutnávka FIE a metody zprostředkovaného učení pro rodiče a učiteleDatum konání:
22.7.2021
Datum ukončení:
23.7.2021

FIE.jpgčtvrtek 22. července - Jednodenní ochutnávka Feuersteinova instrumentálního obohacování

pátek 23. července - Kurz Jak učit český jazyk aneb Jak na domácí přípravu dětí metodou zprostředkovaného učení; podmínkou pro účast na tomto kurzu je absolvování ochutnávky FIE předchozí den nebo v minulém roce

vždy v čase 09:00 - 16:00
přednášková místnost jičínského zámku (Valdštejnovo nám.1, zámek, vchod do muzea - přízemí) 
Lektorka: Mgr. Kateřina Židů 

Akce je určena nejen pro pedagogy, ale i pro rodiče nebo pro kohokoliv, kdo pracuje s dětmi, primárně pro zájemce z území ORP Jičín a je zdarma. Maximální počet účastníků je 20 osob - z důvodu omezené kapacity prosíme o závazné přihlášení (níže). Kurz se uskuteční pouze prezenčně, dovolí-li to protiepidemická opatření, forma online není možná. Je možné se zúčastnit i pouze jednoho dne. Pedagogické zkušenosti nejsou nutné.

Anotace

První den ochutnáme a zažijeme práci s instrumenty Feuersteinova instrumentálního obohacování zaměřenými na Uspořádání bodů, Orientaci v prostoru, Instrukce a Vztahy v čase. Druhý den si představíme instrumenty Porovnávání a Kategorizace jako vhodnou podporu výuky českého jazyka a na příkladech z praxe si ukážeme obecné principy metody zprostředkovaného učení, které proces učení činí efektivnějším (rodiče využijí při domácí přípravě dětí). 
 
Lektorka Mgr. Kateřina Židů je certifikovaný mediátor Feuersteinova instrumentálního obohacování FIE1, FIE2 a učitelka českého jazyka na Univerzitní ZŠ Lvíčata ČVUT.
 

Přihláška

 

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů