Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Co je Map > Vzdělávací akce > ZMĚNA TERMÍNU - Bezstarostné roky? Kroky a krůčky předškoláka do lavice

ZMĚNA TERMÍNU - Bezstarostné roky? Kroky a krůčky předškoláka do laviceDatum konání:
23.9.2020

Upozorňujeme na změnu termínu z 26. května na 23. září 2020

Konference BEZSTAROSTNÉ ROKY? Kroky a krůčky (před)školáka do lavice

Zájemcům z ORP Jičín nabízíme účast na konferenci INFRA, s.r.o. pod názvem "Bezstarostné roky? - Kroky a krůčky (před)školáka do lavice". Celostátní konference akreditovaná u MŠMT je určena pro učitele mateřských a základních škol, rodiče i další zájemce o téma a proběhne v Praze 23. září 2020. Zájemci z našeho území přihlášení přes MAP pro ORP Jičín budou mít účast zdarma.

Základní informace

Pořadatel: INFRA, s.r.o.
Termín: úterý 23. září 2020
Čas: 09:00 - 16:00, prezence účastníků od 08:00 hodin
Místo: Hotel Artemis, U Sluncové 14, Praha 8
Cílová skupina: ped. pracovníci MŠ, ZŠ, rodiče, vychovatelé, speciální pedagogové
konference bude akreditovaná u MŠMT

Kapacita konference je omezená a je nutné se na ni přihlásit (informace k přihlášení níže). Zájemcům z území MAP pro ORP Jičín nabízíme uhrazení celé výše účastnického poplatku (2 290 Kč). Přihlášení přes projekt MAP je možné do 29. února 2020. 

 

Obsah konference


BEZSTAROSTNÉ ROKY?
kroky a krůčky (před)školáka do lavice

DRAMATICKÁ ZMĚNA:
Hry se mění v povinnost

Úspěšný přechod dětí z mateřských do základních škol ovlivňuje mnoho aspektů. Nezapomeňme na to, že pro mnoho z nich je taková změna velmi dramatická. Je třeba, aby si každé dítě zvyklo na jiný režim a nové kamarády. Vše je pro ně nové... hry se mění v povinnosti.

Na konferencích se budeme věnovat nejen samotnému přechodu dětí z mateřské do základní školy, ale podíváme se a porovnáme představy učitelů z mateřských a základních škol. Hovořit budeme i o práci s rodiči, od kterých očekáváme spolupráci – jde nám přeci primárně o vzdělání a správný vývoj dětí.

Součástí programu bude i arteterapie a grafomotorika se vším, co k ní patří. Dozvíme se, jaký dopad má na dětský mozek používaní mobilních telefonů, tabletů apod.

Program

  • MUDr. Martin Jan Stránský: Jak se mozek (ne)učí a vliv moderních technologií
  • PhDr. Václav Mertin: Školní zralost – hra se mění v povinnosti
  • PaedDr. Yveta Heyrovská/PaedDr. Drahomíra Jucovičová: Než ručka začne kouzlit písmenka - grafomotorika a vše, co k ní patří
  • Mgr. Bc. Kamila Doležalová: Možnosti arteterapie v tvůrčích aktivitách aneb není princezna jako princezna
  • PhDr. Miroslav Procházka, Ph.D.: Zapojme rodiče... jde nám hlavně o dítě!

Přihláška

Zájemcům z území ORP Jičín nabízíme uhrazení celé výše účastnického poplatku (2 290 Kč) z projektu MAP. V takovém případě nevyplňujte přihlášku přes web pořadatele, ale následující formulář, a to nejpozději do 29. února 2020. 
Nejste-li si jisti, zda se Vás nabídka týká, neváhejte nás kontaktovat na emailu vzdelavani@otevrenezahrady.cz

V ceně je zahrnuta účast na všech přednáškách, studijní materiály, vystavení osvědčení a stravování včetně oběda v hotelové restauraci. V ceně není zahrnuta doprava na místo. 

V případě, že nespadáte do území MAP pro ORP Jičín, můžete se konference zúčastnit jako běžný účastník a vyplnit přihlášku ZDE.

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů