Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Výsledky hlasování Škola mých snů

Výsledky hlasování Škola mých snůDatum konání:
22.4.2018

Hlasování Škola mých snů již má své výsledky

V rámci projektu Škola mých snů se hned několika způsoby děti i se svými rodiči zamýšlely nad tím, jak by měla vypadat škola jejich snů. Výsledkem byla nejen úspěšná výstava v jičínské galerii, kde děti své návrhy umělecky ztvárnily, ale také hlasování prostřednictvím aplikace D21, kde o vzniklých nápadech hlasovaly nejen žáci 4. - 9. tříd základních škol, ale i jejich rodiče.

Hlasování se zúčastnilo celkem 791 hlasujících. Největší podíl (45%) tvořili žáci druhého stupně, dále žáci prvního stupně (28%) a rodiče (27%).

Otázky byly rozděleny do několika skupin, hlasující mohli dát své plusové i záporné body návrhům v oblasti stravování, odpočinku, vybavení tříd a venkovních prostor či organizace výuky. Právě otázka vybavení učeben byla pro respondenty nejzajímavější. Více než polovina hlasujících by uvítala lepší vybavení tříd a využití moderních technologií v učebnách. 

Prezentaci s výsledky si můžete prohlédnout ZDE.

Děkujeme všem, kteří se hlasování zúčastnili. 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů