Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Výsledky hlasování Škola mých snů

Výsledky hlasování Škola mých snůDatum konání:
22.4.2018

Hlasování Škola mých snů již má své výsledky

V rámci projektu Škola mých snů se hned několika způsoby děti i se svými rodiči zamýšlely nad tím, jak by měla vypadat škola jejich snů. Výsledkem byla nejen úspěšná výstava v jičínské galerii, kde děti své návrhy umělecky ztvárnily, ale také hlasování prostřednictvím aplikace D21, kde o vzniklých nápadech hlasovaly nejen žáci 4. - 9. tříd základních škol, ale i jejich rodiče.

Hlasování se zúčastnilo celkem 791 hlasujících. Největší podíl (45%) tvořili žáci druhého stupně, dále žáci prvního stupně (28%) a rodiče (27%).

Otázky byly rozděleny do několika skupin, hlasující mohli dát své plusové i záporné body návrhům v oblasti stravování, odpočinku, vybavení tříd a venkovních prostor či organizace výuky. Právě otázka vybavení učeben byla pro respondenty nejzajímavější. Více než polovina hlasujících by uvítala lepší vybavení tříd a využití moderních technologií v učebnách. 

Prezentaci s výsledky si můžete prohlédnout ZDE.

Děkujeme všem, kteří se hlasování zúčastnili. 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů