Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > ZŠ a MŠ Lužany připravila na poslední dubnový týden Toulky jarní přírodou

ZŠ a MŠ Lužany připravila na poslední dubnový týden Toulky jarní přírodouDatum konání:
26.4.2021
Datum ukončení:
2.5.2021

Další pozvánka na venkovní dobrodružství bude do Lužan! V rámci aktivity Otevřeno si místní ZŠ a MŠ připravila pro rodiny s dětmi hru Toulky jarní přírodou. Zúčastnit se jí můžete od 26. dubna do 2. května.

Stáhněte si HRACÍ KARTU a MAPU

a vydejte se na cestu!

 

PLAKÁT-FINÁLNÍ-VERZE-1024x731.png


Komentáře


 • 28. 4. 2021 9:05
  Martina Melicharová
  Lužany

  Dobrý den,
  Včera 27.4. jsme se s dětmi vydali do Luzan na Toulky jarní přírodou. Vše jsme splnili, akorát tedy poklad na konci v zahradě nenalezen. Z této akce jsme odjeli s velkým pláčem a naštváni.. pro nás zde chyběli podrobnější informace. Jeli jsme to i kočárkem pro něj cesta není, a když už se dotrmacime tak krabička nikde.. za nás velké zklamání a už nikdy.


 • 28. 4. 2021 13:22
  Ludmila Bretová
  Re: Lužany

  Hezký den, paní Melicharová, mrzí nás, že jste poklad nenašli. S ohledem na to, že se jedná o akci pro širokou veřejnost, je možné, že došlo k jeho přemístění. Předáme Vaši zprávu do Lužan, s prosbou, aby cíl častěji kontrolovali. Děkujeme za zpětnou vazbu a budeme rádi, když dáte šanci ještě některé z dalších podobných aktivit.


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů