Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Konference Úspěch pro každého žáka odstartovala veřejnou konzultaci ke střednímu článku

Konference Úspěch pro každého žáka odstartovala veřejnou konzultaci ke střednímu článkuDatum konání:
20.4.2021
Datum ukončení:
20.5.2021

V úterý 20. dubna jsme se zúčastnili 9. ročníku konference Úspěch pro každého žáka 2021 - Na vlně změny pořádané Stálou konferencí asociací ve vzdělávání (SKAV). Hlavním hostem byl Michael Fullan, světově uznávaný odborník na teorii změn a jejich implementaci ve vzdělávání z Torontské univerzity. Jeho inspirativní přednášku o hlubokém učení a kultuře pro změnu založené na spolupráci si můžete ze záznamu pustit ZDE. Na stránkách ucimekvalitne.cz budou postupně zveřejňovány všechny výstupy z konference.

Velká pozornost byla také věnována tématu zavádění středního článku podpory, který je jednou z priorit Strategie 2030+. V rámci projektu Partnerství pro vzdělávání 2030+ je nyní vyhlášená veřejná konzultace k navrženému pojetí středního článku, která v online podobě potrvá do 20. května. Jejím cílem je zmapovat míru širší odborné shody aktérů ve vybraných klíčových otázkách, které se týkají středního článku a zapojit se do ní můžete i Vy - více informací ZDE.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů