Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Sdílení zkušeností a hledání zajímavých hostů, i to řešili členové PS financování

Sdílení zkušeností a hledání zajímavých hostů, i to řešili členové PS financováníDatum konání:
5.11.2019

V úterý 5. listopadu se sedm členů PS pro financování sešlo na dalším setkání pracovní skupiny. O zahájení se postarala vedoucí IMG_8488.JPGskupiny Jana Knapová. Ta prezentovala seznam akcí, které zatím proběhly v roce 2019 z finančních prostředků projektu MAP II.

Jelikož jsou mezi členy skupiny převážně ředitelé základních škol, velká část setkání byla věnována sdílení zkušeností a problémům, se kterými se ředitelé potýkají. Dále si členové navzájem předávali své zkušenosti, které nabyli během různých seminářů a školení. Zaznělo několik jmen kvalitních a vyhlášených psychologů. Na základě těchto pozitivních zážitků s jednotlivými lektory, bude snaha uspořádat přednášky jak pro širokou veřejnost, tak pro vedení škol, ale i samotné pedagogy.

Dalším bodem setkání byla poptávka po tzv. „sdíleném supervizorovi“, kterého by školy mohly oslovit v případě aktuálních nebo akutních problémů. V současné době nemají školy na tento typ služby finanční prostředky, ač ho vnímají jako velmi potřebný. Podobný problém se týká případného „sdíleného projektového manažera“, který by pomáhal ředitelům škol s vyřizováním projektů, grantů, veřejných výzev apod.

Zápis z jednání najdete ZDE

Další setkání se uskuteční v úterý 3. 12. 2019 od 16 hod.

Kontaktní e-mail: pracovni-skupiny-map@otevrenezahrady.cz

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů