Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > S ČT edu na přijímací zkoušky

S ČT edu na přijímací zkouškyČekají vás letos přijímací zkoušky na střední školu? Pak máte asi dost napilno, co se týká přípravy. Jenže, co všechno z učiva, které jste na základce probírali devět let, je podstatné, na co se máte zaměřit a co zlepšit? Jak na efektivní přípravu na přijímačky? Tolik otázek. ČT edu vám pomůžeme se v tom všem vyznat, abyste věděli, na které látce zapracovat a kterou máte naopak v malíčku. Využijte přijímačkového balíčku od ČT edu.

Společně s erudovanými pedagogy pro vás ČT edu připravili základní přehled i hloubkový ponor do okruhů, které se u přijímaček na střední školy standardně objevují a pravděpodobně tam budou čekat i na vás. Ve videích vybraných z pořadu Škola doma vám látku vysvětlí a v pracovních listech si pak ověříte, jak moc jste jí porozuměli. S ČT edu se můžete připravovat, kdykoliv a kdekoliv se vám to hodí, tak dlouho, dokud si nebudete jistí, že probíranému tématu skutečně rozumíte. Přijímačky za vás neudělají, ale pomohou vám s přípravou tak, abyste je zvládli nejlépe, jak můžete. Hodně štěstí.

K přípravě na přijímací zkoušky ČT edu natočilo videa na téma Nebojte se matematiky. 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů