Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Ředitel jako kouč. Zahájili jsme osmiměsíční kurz s řediteli a jejich zástupci

Ředitel jako kouč. Zahájili jsme osmiměsíční kurz s řediteli a jejich zástupciZahájili jsme kurz Ředitel koučem

IMG_20200910_100433.jpgDvaadvacet ředitelů a jejich zástupců ze škol ORP Jičín zahájilo ve čtvrtek 10. září kurz Ředitel koučem. Do dubna příštího roku se budou jeden den v měsíci setkávat a pod vedením lektorů Akademie Libachavy rozvíjet schopnosti a dovednosti, které pomáhají při vedení škol a komunikaci nejen s pedagogy, ale i s rodiči a žáky. Kurz probíhá v Jičíně v rámci projektu MAP pro ORP Jičín podporujícího vzdělávání v našem regionu.

Techniky koučinku, který pomáhá osobnímu rozvoji a hledání individuálních řešení u sebe i druhých, ředitelům pomůže k efektivnímu vedení školy, hledání nových vizí, vytvoření zdravých vztahů v pracovním kolektivu a naučí přenesení kompetencí nebo motivování pedagogů. Dovednosti, které si účastníci během kurzu osvojí, tak budou moci využívat v každodenní praxi, a to nejen s učiteli a zaměstnanci škol, ale i s rodiči a žáky, a přispějí tak k vytvoření zdravého klimatu školy.

Děkujeme účastníkům za zájem a doufáme, že nám dnešní situace umožní se nadále setkávat a kurz úspěšně dokončit. 

Více informací ke kurzu najdete ZDE.              

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů