Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Online dny otevřených dveří na jičínských středních školách

Online dny otevřených dveří na jičínských středních školáchŠkoly zůstávají stále zavřené, žáci 9. ročníků ZŠ se však v těchto dnech rozhodují o svém budoucím studiu. Jičínské střední školy proto připravily dny otevřených dveří v online variantě. 

VOŠ a SPŠ Jičín
22. - 23. ledna a 17. února 

Zájemci o studium na jičínské "průmyslovce" mají možnost podívat se přes platformu MS Teams do učeben, promluvit s učiteli a získat informace o škole. Videokonference jsou rozděleny dle jednotlivých oborů a probíhají v různých časech, informace o přijímacím řízení jsou jednotné pro všechny. Dotazy na vedení školy můžete už nyní podávat prostřednictvím formuláře na webu školy. 
Více informací na https://dod.vos-sps-jicin.cz

Masarykova obchodní akademie, Jičín 
26. ledna od 16:00

Informace ke studiu na obchodní akademii získají zájemci na videokonferenci s vedením školy. Ve stejný den od 13:30 je také možnost na webu školy vyzkoušet přijímací zkoušky nanečisto. Správné výsledky a postupy pak budou zveřejněny 28. ledna, kdy bude také možnost individuální konzultace s vyučujícími matematiky a českého jazyka. Konzultace i dny otevřených dveří proběhnou přes platformu MS Teams. Pro přístup z telefonu je třeba mít staženou příslušnou aplikaci. 
Více informací: https://www.moa-jc.cz/
 

Lepařovo gymnázium, Jičín 
27. ledna od 16:00

Skrze rozhraní Google meet dostanou zájemci o čtyřleté i šestileté obory gymnázia možnost zúčastnit se do videokonference, na jejímž programu jsou informace o škole, kritéria přijímacího řízení a prostor pro dotazy. Pro vstup na videokonferenci je nutné být přihlášený do Google účtu, bez něj není účast možná. Více informací na https://gymjc.cz/den-otevrenych-dveri/
 

 

Soukromá střední škola podnikatelská ALTMAN, s.r.o., Jičín 
28.1., 11.2. a 25.2.

Se školou "SPoŠkA" se můžete seznámit prostřednictvím videa na školním webu sposka.cz. Pro zájemce o denní studium po základní škole je pak ve dnech 28.1., 11.2. a 25.2. možnost zúčastnit se videokonferencí přes Google Meet. Konference začínají vždy v 19:00. I zde je nutné být přihlášený přes Google účet a pro připojení z mobilu nebo tabletu budete potřebovat staženou aplikaci. Termíny videokonferenci k nástavbovému studiu (po vyučení) jsou jiné a najdete je na webu školy.
 
 
 

Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů