Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Projekt SYPO pokračuje v systematické podpoře pedagogů a ředitelů

Projekt SYPO pokračuje v systematické podpoře pedagogů a ředitelůDatum konání:
30.9.2020

Projekt SYPO Národního pedagogického institutu ČR 

Národní pedagogický institut ČR nabízí v rámci projektu SYPO dlouhodobou a systematickou podporu pedagogům a ředitelům. Své služby orientuje i na nový fenomén ve vzdělávání - digitální a distanční výuku. Pedagogům nabízí zdarma ICT metodickou podporu, webináře a semináře na aktuální témata nebo účast v metodických kabinetech. 

Metodické kabinety jsou sítě pedagogů stejných odborných kvalifikací v jednotlivých krajích a nabízejí sdílení, profesní podporu, prohlubování kvalifikace a podíl na rozvoji příslušné vzdělávací oblasti na oblastní, krajské i národní úrovni. K již fungujícím kabinetům Český jazyk a literatura, Informatika a ICT a Matematika a její aplikace k novém školnímu roku přibývají tři nové, do kterých je stále možné se zapojit: Předškolní vzdělávání, Prvostupňové vzdělávání a Přírodovědné vzdělávání. Všechny potřebné informace najdete na webu projektu SYPO.

V říjnu letošního roku také projekt SYPO zahajuje kurzy vzdělávání určené pro školy se začínajícími učiteli. Kurz je určen pro ředitele, uvádějící učitele nebo učitele začínající. Přihlašovat se můžete do 25. září, více informací zde.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů