Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Od února 2020 mohou nejen ZŠ a MŠ žádat o dotaci na přírodní zahrady

Od února 2020 mohou nejen ZŠ a MŠ žádat o dotaci na přírodní zahradyDatum konání:
2.2.2020
Datum ukončení:
31.3.2020

NPŽP – Výzva č. 7/2019: Přírodní zahrady

Cílem Výzvy je rozvoj environmentálního vzdělávání a výchovy u předškolních dětí a žáků základních a středních škol s vyšším využíváním kontaktu s přírodním prostředím. Podpora je směřována na zkvalitnění technického a didaktického zázemí pro výuku a výchovu ve venkovním prostředí v mateřských, základních a středních školách a organizacích působících v oblasti EVVO a dále na podporu rozvoje/zázemí lesních mateřských škol v rámci školského systému ČR.

Příjemci podpory mohou být obce, předškolní zařízení mateřské školy, lesní mateřské školy (včetně lesních klubů), dětské skupiny, základní školy, střední školy; domy dětí a mládeže, příspěvkové organizace (zřizované obcí, krajem) působící v oblasti EVVO a nestátní neziskové organizace působící v oblasti EVVO.

V textu výzvy na straně 5 - 6 najdete, čemu se říká přírodní zahrada a co má splňovat. Minimální částka na projekt je 100 000 Kč, maximálně však 500 000 Kč. Výše dotace 85 % způsobilých výdajů. Alokace výzvy odpovídá vybudování 1 000 zahrad na území ČR.

Lhůta pro podávání žádostí o dotace je stanovena od 3. 2. 2020 od 10:00 hod. do 31. 3. 2020, nejpozději však do vyčerpání alokace.

Kompletní znění výzvy ke stažení najdete ZDE, nebo pro více informací navštivte webové stránky ZDE.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů