Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Martin Roman přijal pozvání do Jičína, setkají se s ním ředitelé škol i široká veřejnost

Martin Roman přijal pozvání do Jičína, setkají se s ním ředitelé škol i široká veřejnostDatum konání:
12.1.2017

Martin Roman je autorem a donátorem charitativního projektu "Čtení pomáhá", zakladatelem nadace, podporující aktivity v oblasti vzdělávání, předsedou správní rady PORG, o.p.s., absolvent magisterského studia programu "Efektivita výuky a učení" na Institutu vzdělávání University College London. Zároveň je úspěšným manažerem a podnikatelem.

Ředitelé škol i další zájemci o setkání jsou zváni na kulatý stůl s Martinem Romanem, který proběhne 12. ledna 2017 od 12:30 v Porotním sále jičínského zámku. Setkání proběhne na téma "Efektivita výuky a vyučování". Více informací ke kulatému stolu naleznete ZDE.

Odpoledne se pak Martin Roman sejde s širokou i odbornou veřejností k veřejné debatě na téma "Efektivita výuky". Hosty setkání budou ředitelky místních škol Jaroslava Komárková, Blanka Kalátová Lisá a Zlatuše Kynčlová. Veřejná debata proběhne taktéž v porotním sále od 16:00 hod. Pro více informací klikněte ZDE.

Účast na obou akcích je bezplatná. 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů