Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Připravujeme: Od září příští roku bude probíhat kurz Ředitel koučem

Připravujeme: Od září příští roku bude probíhat kurz Ředitel koučemDatum konání:
16.12.2019
Datum ukončení:
31.1.2020

Aktualizace - přihlašování na kurz Ředitel koučem v Jičíně je již spuštěno, pro více informací klikněte ZDE.

Připravujeme: Kurz Ředitel koučem

Na začátek příštího školního roku připravujeme kurz Ředitel koučem. Akreditovaný kurz, určený pro ředitele všech typů škol a školských zařízení, jejich zástupce, vedoucí pedagogy v MŠ či manažery vzdělávacích institucí a neziskových organizací, bude probíhat pro uzavřenou skupinu zájemců přihlášených přes projekt MAP II. Kapacita kurzu je 15 - 23 účastníků. 

Jedná se o osmidenní kurz s rozložením 1x za měsíc se zahájením od září 2020 a bude probíhat v Jičíně a v Libchavách. 
Po dohodě termínů a místa konání spustíme přes náš web přihlašováním a rozešleme nabídku do všech škol v území ORP Jičín. 

Nechcete-li přijít o spuštění přihlašování, staňte se odběratelem novinek z rubriky Vzdělávací aktivity.

O kurzu

Účastníci si osvojí usazení v základní kouč pozici a rozvinou svou schopnost vnímat koučovaného. Naučí se, jak využívat otázek ve vedení a řízení lidí. Osvojí si jejich efektivní kladení a současně i aktivní způsob naslouchání. Dále se účastníci naučí techniky, které jim pomohou překonávat strach a negace. Energii, kterou tyto emoce obsahují, se naučí transformovat směrem k rozvoji a novým efektivním řešením. Program také rozvíjí tvořivé přístupy k hledání nových vizí a řešení. Dále je zařazena práce s hlasem, jako důležitým faktorem vystupování a komunikace. Pozornost se věnuje vedení projektů, časovému plánování, sestavování a zpracovávání procesů podřízených. Pozornost je věnována i přenášení kompetencí, delegování a motivování podřízených.

Témata kurzu: kouč pozice, síla otázek, práce se strachem, síla hlasu a přesvědčivost těla, role a osobnost přirozená autorita, vedení porad a delegování, koučování projektů. 

Lektory kurzu jsou Jiří Šmejkal a Jana Kazíková. 


Více informací najdete ZDE.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů