Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Kreativní výzva pro žáky škol v Královéhradeckém kraji

Kreativní výzva pro žáky škol v Královéhradeckém krajiKREATIVNÍ VÝZVA

Moje velké přání pro místo, kde žiju...

Jistě taky někdy přemýšlíte nad tím, co byste pro svou školu chtěl/a. Co byste chtěl/a pro své studenty, jejichž úspěch a spokojenost jsou odměnou za Vaši práci. Naše práce, práce týmu kandidatury Broumova na Evropské hlavní město kultury v roce 2028, je zase zjistit, co by Vaši studenti a žáci mohli chtít pro své město, pro svou vesnici a třeba jednou taky pro štěstí svých vlastních dětí. Proto jsme se rozhodli se jich zeptat: Co byste si přáli pro místo, kde žijete? Co vám třeba i vadí a chtěli byste to změnit?

Rozhodli jsme se za tímto účelem vyhlásit velkou Kreativní výzvu, výtvarnou soutěž pro děti z Vaší školy, všech škol v Královéhradeckém kraji, a dokonce i škol na polské straně hranice. Abychom je mohli oslovit, potřebujeme Vaši pomoc. Soutěž je týmová a odměnou pro výherce budou krásné workshopy na míru od Dětské Galerie Lapidárium v Broumově. Všechna díla ale budou vystavená v šesti okresních městech našeho kraje a sousedním Polsku, a to prostřednictvím virtuální reality.

Forma kreativity, kterou si děti zvolí, je však zcela na nich. Mohou to být digitální videa a animace, ale taky zcela fyzická socha, koláž nebo třeba obří omalovánka. Fantazii se meze nekladou. Doufáme, že výzva zaujme i Vaše učitele a bude pro ně zpestřením nadcházejícího školního období.

Kreativní výzva - mladší kolektivy-1.jpg   Kreativní výzva - starší kolektivy-1.jpg

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů