Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Koordinátoři škol se sejdou online. Součástí bude i seminář k distančnímu vzdělávání

Koordinátoři škol se sejdou online. Součástí bude i seminář k distančnímu vzděláváníDatum konání:
5.10.2020

Koordinátory plánování na školách zveme na

SETKÁNÍ KOORDINÁTORŮ,

které se uskuteční v dříve avizovaném termínu 5. října 2020. Vzhledem k aktuální situaci a Vaší pracovní vytíženosti v těchto dnech jsme se však rozhodli ke změnám.

Setkání proběhne formou videokonference a to v odpoledních hodinách - od 13:00 do cca 15:00. 

Hlavní část programu  bude tvořit seminář Příprava na novelu školského zákona - distanční vzdělávání. Další připravovaný program týkající se průběhu a evaluace projektu MAP pro ORP Jičín II jsme se nyní rozhodli zkrátit na minimum a informace Vám zašleme emailem formou prezentací. Byli bychom ale rádi, kdyby po semináři proběhla krátká diskuze týkající se především toho, jak projekt MAP může být nápomocný školám v nejbližších měsících.

Program semináře Příprava na novelu školského zákona - distanční vzdělávání,
ITveskole.cz, o.p.s. (cca 13-14:30):

   1. Fakta k aktuální "covid" situaci
   2. Povinnosti plynoucí z novely školského zákona týkající se distančního vzdělávání
   3. Dostupná řešení pro "distanční" vzdělávání ve školách
   4. Možnosti financování

 

Do videokonference se budete moci připojit jednoduše přes odkaz, který Vám nejpozději den před konáním pošleme na Váš email. Z tohoto důvodu Vás prosíme o vyplnění formuláře, zda se setkání zúčastníte. 

AKTUALIZACE ROČNÍHO AKČNÍHO PLÁNU

Nezbytná je ale pro nás aktualizace a evaluace Ročního akčního plánu a vyplnění dotazníku k cílům projektu, o kterých  jsme Vás informovali na konci prázdnin. Pokud jste tak ještě neučinili, prosíme Vás o vyplnění ZDE a ZDE. Děkujeme. 

NABÍDKA SEMINÁŘE PRO PEDAGOGY A ASISTENTY PEDAGOGA

Pedagogům a asistentům pedagoga bychom rádi nabídli seminář Efektivní spolupráce učitele s asistentem pedagoga DVPP HKH, který proběhne 30. září na ZŠ Železnická v Jičíně. Zájemcům z našeho území ORP Jičín nabízíme proplacení účastnického poplatku (1000 Kč) z projektu MAP. V takovém případě se, prosíme, přihlašte běžnou cestou na stránkách DVPP a o svém přihlášení nás informujte na emailu map@otevrenezahrady.cz. Po našem potvrzení bude poplatek uhrazen. Děkujeme za sdílení mezi Vaše kolegy.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů