Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Co je Map > Vzdělávací akce > Wellbeingový víkend - Čas na sebe rozvoj, péči a poznání v Českém ráji

Wellbeingový víkend - Čas na sebe rozvoj, péči a poznání v Českém rájiDatum konání:
8.6.2024
Datum ukončení:
9.6.2024

V rámci projektu MAP pro ORP Jičín IV jsme si pro pedagogy ze základních a mateřských škol připravili wellbeingový víkend s podtitulem: Čas na sebe rozvoj, péči a poznání v Českém ráji, který se uskuteční 8. a 9. 6. 2024 v areálu kempu Zelené Údolí v Mladějově.

MAXIMÁLNÍ KAPACITA: 30 účastníků (max. 3 účastníci z jedné školy / školky) 
Termín přihlášení: do 24.5.2024
 

Prožijte víkend plný mnoho zajímavých a praktických přednášek pod vedením zkušených lektorů. Přednášky jsou zaměřené na Vaši duševní pohodu, kterou je ve školním prostředí důležité udržet a dále rozvíjet. Víkend bude probíhat v kempu se zajištěným občerstvením a ubytováním.

Cena: 500 Kč / osoba (příspěvek na wellbeingový víkend - budeme vybírat na místě v hotovosti)

Mindfulness | Arteterapie | Tématická procházka - Učení venku | Úvod do sebezkušenosti | Ranní jóga | Supervize 

  • Mindfulness - psychohygiena (Mgr. Radana Zubatá) - Jak si pomoci v náročné profesi pedagoga k větší psychické rovnováze, vycházející z možností v nás.
  • Arteterapie (Ilona Rajnišová) - Psychoterapeutická práce s využitím výtvarné tvorby klienta jako prostředku k sebepoznání a cesty psychického posunu a rozvoje
  • Tématická procházka - Učení venku (Ing. Zuzana Vališková)
  • Úvod do sebezkušenosti (Mgr. Lukáš Nálevka) - V rámci večerního bloku bude nabídnut prostor pro hlubší poznání své vlastní osobnosti a svého hodnotového nastavení skrze zážitkové aktivity, do kterých budou účastnici přizváni.
  • Ranní jóga (Kateřina Tomíčková) - Jemná ranní jóga vhodná pro začátečníky i pokročilé se zaměřením na vnímání svého těla a celkovou harmonizaci.
  • Supervize (Mgr. Lukáš Nálevka) - Supervize ve školství s následnou praktickou ukázkou průběhu supervize s tématy, které si účastnici přinesou a budou ochotni sdílet.
V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na e-mail: vzdelavani@otevrenezahrady.cz.
 
Zpracování osobních údajů se řídí článkem 5 Nařízení o ochraně osobních údajů.
Osobní údaje slouží pro vystavení prezenční listiny, která slouží jako doklad k zajištění wellbeing víkendu a vystavení osvědčení o absolvování.
 

Akce je realizována v rámci implementační aktivity Wellbeing na školách v rámci projektu Místní akční plán rozvoje vzdělávání pro ORP Jičín IV, registrační číslo: CZ.02.02.XX/00/23_017/0008417.

Program akce ke stažení.

Přihlašování prostřednictvím tohoto formuláře:


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů