Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Co je Map > Vzdělávací akce > Webinář Jak na změnu školy jako manažerskou výzvu?

Webinář Jak na změnu školy jako manažerskou výzvu?Datum konání:
16.3.2021

Jak na změnu školy jako manažerskou výzvu? 
aneb Ředitel školy v moři změn 

Seminář akreditovaný MŠMT 
úterý 16. března 2021
14:00 - 18:00 
lektor: PhDr. Václav Trojan, Ph.D.
online 

Webinář je určen pro ředitele, vedoucí pedagogy i případné další zájemce z území ORP Jičín a je zdarma. Prosíme o přihlášení. 

Obsah

Uplynulé období (opět) ukázalo, jak nezastupitelná a důležitá je role ředitele školy. Každá neočekávatelná událost vypadá po čase jednoduše, ale její aktuální řešení vůbec tak jednoduché není. Pojďme společně hledat cesty úspěšného a efektivního řízení změny a nacházet postupy využitelné přímo v každodenním životě vašich škol.

Lektor 

Vasek_web (7 of 41).jpgPhDr. Václav Trojan, Ph.D. je zakladatel a bývalý ředitel gymnázia INTEGRA v Brně (1992-2009) a devět let vedl bývalé Centrum školského managementu na Pedagogické fakultě UK. Nyní působí jako lektor a je autorem mnoha publikací a odborných článků určených především ředitelům škol, ale i všem pedagogickým pracovníkům v oblasti pedagogického vedení. Jeho klíčovými tématy jsou jsou řízení pedagogického procesu, pedagogické vedení, řízení změny, význam školy v současné společnosti, ředitelské sdílení v regionu nebo spolupráce mezi ředitelem a zřizovatelem. Spolupracuje s mnoha organizacemi, mimo jiné i s Ředitelskou akademií, Asociací ředitelů škol, společností EDUin, redakcí Řízení školy ad. 

Více informací najdete na webu: https://www.vaclavtrojan.cz/

Přihláška

Webinář je určen pro ředitele, vedoucí pedagogy i případné další zájemce o toto téma z území ORP Jičín a je zdarma.
Odkaz na přihlášení k webináři Vám přijde do emailu nejpozději 3 dny před konáním akce. 

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů