Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Co je Map > Vzdělávací akce > Webinář GeoGebra jako nástroj rozvoje matematické gramotnosti na ZŠ II

Webinář GeoGebra jako nástroj rozvoje matematické gramotnosti na ZŠ IIDatum konání:
11.12.2020
Datum ukončení:
17.12.2020

Akt.: Akce je z důvodu nízkého počtu zájemců zrušena

Webinář GeoGebra jako nástroj rozvoje matematické gramotnosti na ZŠ II

Webinář je určený účastníkům webináře GeoGebra z 1.10. i dalším zájemcům, kteří mají s programem základní zkušenosti. Proběhne ve 2 dvouhodinových blocích (přihlášení platí pro oba termíny):

pátek 11. prosince a čtvrtek 17. prosince 2020
16:00 - 18:00
ONLINE
Lektor: Veronika Havelková 

Z důvodu omezené kapacity doporučujeme včasné přihlášení. Akce je určena pro pedagogy z ORP Jičín a je zdarma.
(pozn. zájemci mimo ORP Jičín se mohou ve formuláři hlásit jako náhradníci a v případě uvolnění místa je budeme kontaktovat.) 

Obsah semináře

Vzdělávací program je zaměřen na využití programu GeoGebra pro rozvoj matematické gramotnosti. Program GeoGebra je volně stažitelný program používaný úspěšně ve výuce matematiky (a dalších, zejména, přírodovědných předmětech) po celém světě.

Webinář navazuje na první seznámení s programem GeoGebra, které proběhlo 1. října 2020. Po rychlém zopakování základních funkcí bude webinář rozšiřovat a prohlubovat dosud získané znalosti a zkušenosti tak, aby každý účastník zvládl později vytvářet své vlastní materiály pro výuku. Účastník bude seznámen nejen s tím, jak takový materiál vytvořit, ale jakými principy se při tvorbě řídit a jak použít program co nejlépe za účelem rozvoje matematické gramotnosti. Obsah semináře umožňuje pedagogům rozšířit si zásobník námětů pro výuku nejen matematiky ale i dalších předmětů.

Webinář je vhodný jak pro účastníky prvního webináře Geogebry, tak i pro zájemce, kteří program znají a chtěli by se v jeho používání zdokonalit.

Přihláška


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů