Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Co je Map > Vzdělávací akce > Webinář Efektivní vedení porad

Webinář Efektivní vedení poradDatum konání:
7.4.2021

Termín konání: středa 7. dubna 2021
Čas: 13:00 - 17:00 
Online, Google meet 
Lektorka: Mgr. Irena Trojanová, Ph.D.

Webinář je určen pro ředitele, vedoucí pedagogy i případné další zájemce z území ORP Jičín a je zdarma. Prosíme o přihlášení níže. 

Irena-Trojanova-o-mne-vyska.jpgObsah 

Efektivně vedená porada je jedním z nejdůležitějších nástrojů řízení. Ale co si pod termínem „efektivní porada“ představit? Seminář se zaměří na přípravu porady (cíle, účastníci, prostředí), její hladký průběh i na často opomíjenou reflexi. Samozřejmostí je aplikace sdělovaného do školní praxe i vytvoření vhodného prostředí pro sdílení zkušeností. Seminář se opírá o novou publikaci Efektivní porady, Jak si poradit s poradou nejen ve školství (https://www.irenatrojanova.cz/publikace/), spoluautorkou je kolegyně Zuzana Svobodová.

Lektorka

Mgr. Irena Trojanová, Ph.D. je ředitelkou Základní školy Bohumila Hrabala v Praze a působí jako lektorka, konzultanta a facilitátorka. Zároveň je autorkou několika publikací a odborných článků zaměřených na každodenní situace ze života na školách. Jejími tématy je mimo jiné personální oblast, vedení lidí a řízení škol. 
Publikace: Efektivní porady: Jak si poradit s poradou nejen ve školství, Sebeřízení vedoucího pracovníka ve školství, Hodnocení učitelů: Náměty pro práci ředitelů škol a školských zařízení, Vedení ve školách a školských zařízení a mnoho dalších

Více informací najdete na webu: https://www.irenatrojanova.cz/

 

 

Přihláška

Webinář je určen pro ředitele, vedoucí pedagogy i případné další zájemce o toto téma z území ORP Jičín a je zdarma. V případě, že nepůsobíte v našem území, můžete se hlásit prostřednictvím stejného formuláře jako náhradníci. 
Odkaz na přihlášení k webináři Vám přijde do emailu nejpozději 3 dny před konáním akce. 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů