Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Co je Map > Vzdělávací akce > Webinář Aplikace OrgPad ve výuce

Webinář Aplikace OrgPad ve výuceDatum konání:
17.2.2021

Aplikace OrgPad ve výuce 

link-preview.pngPraktický webinář 
středa 17. února 
17:00 - 19:00
online (Google meet) 
lektorka: Mgr. Barbora Jeřábková

Webinář je určen pro zájemce z ORP Jičín a je zdarma. Prosíme o přihlášení.
Vzhledem k praktickému zaměření webináře je kapacita omezena na 15 osob. 

 

Obsah 

Pokud jste učitelem, jenž usiluje o smysluplnou výuku v souvislostech s využitím možností současných technologií, je tento webinář právě pro vás. Seznámíte se zde s aplikací OrgPad, která tyto požadavky umožňuje naplňovat. OrgPad je jednoduchým, avšak vskutku univerzálním nástrojem. Stimuluje tvořivost dětí a vytváří prostor pro efektivní práci s informacemi. Nabízí také pomoc učiteli v sebeevaluaci, přípravě a organizaci. Ke slovu se však dostává i při řešení osobních problémů, a to v životě dospělých i dětí. Jeho síla spočívá ve svobodném strukturování myšlenek s co nejmenším možným omezením. Osvojíte si zde ovládání OrgPadu a seznámíte se s mnohými příklady jeho využití ve školní praxi, především na prvním stupni ZŠ. Tyto principy jsou však přenositelné i na vyšší stupně vzdělávání. Gradace náročnosti totiž spočívá především ve zpracovávaných zdrojích a míře podpory učitele.

Lektor 

Mgr. Barbora Jeřábková působí na ZŠ Hůrka, malé inovativní škole v Kutné Hoře. Vystudovala výtvarnou výchovu a vizuální tvorbu, ale kreativitu spíše, než do umění, investuje do práce s dětmi. V současné době na prvním stupni vyučuje předměty anglický jazyk, projektové vyučování, umění a kultura (i na druhém stupni) a média a technologie. Věří, že učitel může nejvíce předat tím, že do toho, co učí, je sám nadšený. Proto se všem oblastem intenzivně věnuje, což jí umožňuje i její renesanční osobnost. Stále hledá nové cesty a metody. V posledním půl roce vyvíjí metodu „Brány do poznávání světa". 
 

Přihláška 

Kapacita webináře je 15 osob. 
Webinář je primárně určen pro zájemce z ORP Jičín, zájemci mimo území se mohou přihlašovat a budou zařazeni jako náhradníci. V případě uvolnění místa se Vám ozveme. akt.
Kapacita pro náhradníky z jiných území je vyčerpána, přihlašování je umožněno již pouze zájemcům z ORP Jičín.
Odkaz k připojení přes Google meet přijde registrovaným zájemcům do emailu nejpozději 3 dny před konáním akce. 

 

Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů