Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Co je Map > Vzdělávací akce > Přihláška na Ukázkovou hodinu výuky matematiky I, březen 2017

Přihláška na Ukázkovou hodinu výuky matematiky I, březen 2017Datum konání:
15.3.2017

Pedagogové 1. stupně ZŠ v ORP Jičín jsou zváni na tři setkání k aktivitě Ukázková hodina výuky matematiky, kterou povedou pedagožky Mgr. Bronislava Podhajská a Mgr. Kateřina Babíková. Setkání proběhnou v březnu 2017.

UPOZORNĚNÍ! Kapacita ukázkových hodin byla již naplněna a kurz je obsazen. V případě Vaše zájmu však neváhejte přihlášku vyplnit. Budeme Vás informovat v případě uvolnění místa, nebo o opakování této vzdělávací aktivity, které plánujeme. Případné dotazy pište na map@otevrenezahrady.cz. Děkujeme za pochopení. 

Charakteristika aktivity

Zájemcům z řad pedagogů ZŠ bude umožněno pozorování i přímé zapojení se do výuky matematiky. Tato aktivita proběhne ve třídách 2. A a 2. C. I. stupně ZŠ. Výuku povede jedna ze dvou pedagožek, které tuto aktivitu odborně zaštiťují. Aktivita je rozdělena do 3 setkání.

Cíl aktivity:

 • Poskytnout inspiraci pedagogům ZŠ, kteří hledají nové metody výuky matematiky.
 • Umožnit sdílení zkušenosti těm, kteří již tuto metodu využívají.
 • Vytvářet sítě osobních kontaktů pro další oborová setkávání pedagogů a získat další aktivní odborníky – pedagogy v území – pro sdílení zkušeností a dobré praxe v rámci projektu MAP

Průběh aktivity a termíny

 1. setkání - středa 15. března 2017, 9:25 hod, ZŠ 17. listopadu, Jičín
  Aktivitu povedou pedagožky Mgr. Bronislava Podhajská, Mgr. Kateřina Babíková.Zahájeno bude seznámením se účastníků a stručným představením metodiky (10 min.) Výuka proběhne ve standardní délce 45-ti minut, 3. vyučovací hodině v denním rozvrhu. Následovat bude diskuse, hodnocení aktivity.
 2. setkání - pátek 17. března 2017, 9:40 hod., ZŠ Husova, Jičín
  Aktivitu povedou pedagožky Mgr. Kateřina Babíková, Mgr. Bronislava Podhajská. Krátká debata o minulém setkání, sdělení očekávání účastníků od druhého setkání (10 min.). Následně proběhne aktivita jako na předešlém setkání.
 3. setkání - dle domluvy zúčastněných, nejdříve po 3 měsících
  Vyhodnocení aktivity s odstupem času - co účastníkům aktivita přinesla, co využívají ve své praxi, jaké vidí v této metodě nedostatky a slabiny. Vítány jsou další návrhy na podobné aktivity, případně nabídky sdílení vlastní výuky v rámci projektu MAP

Kapacita ukázkových hodin je max. 10 osob. V případě většího zájmu budeme přihlášené účastníky informovat o případném opakování aktivity.

Podrobné informace naleznete v pozvánce ke stažení.

Přihláška


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů