Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Co je Map > Vzdělávací akce > Typologie osobnosti MBTI 3 - komunikační styly, stres a seberozvoj

Typologie osobnosti MBTI 3 - komunikační styly, stres a seberozvojDatum konání:
25.5.2022
Datum ukončení:
26.5.2022

Kurz Typologie osobnosti MBTI 3 konaný v rámci projektu Místní akční plán rozvoje vzdělávání pro ORP Jičín II zaměřený na komunikační styly, stres a seberozvoj.

Lektor: Mgr. Jiřina Majerová

Termíny: 25. - 26. 5. 2022 

Čas: 08:30 - 16:00 hodin

Místo: Přednášková místnost jičínského zámku, Valdštejnovo nám.1, Jičín 


Cíle semináře: 

 účastníci si uvědomí, jak se v komunikaci projevují, jak působí na ostatní – jak to souvisí s jejich osobnostními preferencemi dle MBTI (E/I, S/N, T/F, J/P) a v čem mohou vycházet v komunikaci vstříc lidem odlišných preferencí, odhalí své možnosti rozvoje vzhledem k větší efektivitě v komunikaci,

 účastníci si vyzkouší činnosti rozvíjející preferované i nepreferované psychické funkce a uvědomí si, jak budou posilovat méně rozvinuté funkce.

 účastníci prozkoumají změny projevů své osobnosti ve stresových situacích – zjistí, jaké jsou jejich energizéry a motivátory, jak se projevuje ve stresu jejich dominantní a inferiorní funkce dle teorie typů C. G. Junga, jaké jsou u nich spouštěče inferiorní funkce a stresory, a jak se mohou „dostat“ z akutního či chronického stresu tím, že najdou optimální zdroje a řešení.

Přihlašovat se můžete prostřednictvím tohoto formuláře:


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů