Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Co je Map > Vzdělávací akce > Semináře pro pedagogy Literatura pro děti a mládež

Semináře pro pedagogy Literatura pro děti a mládežDatum konání:
26.8.2021
Datum ukončení:
2.9.2021

Ve spolupráci s Knihovnou Václava Čtvrtka v Jičíně zveme na seminář k představení nejnovějších knih pro děti a mládež, který proběhne ve třech termínech:

Datum konání:
čtvrtek 26. srpna od 10:00
čtvrtek 26. srpna od 14:00
čtvrtek 2. září  od 14:00
(semináře jsou totožné, vybírejte jeden termín, který Vám bude vyhovovat)
Délka: 90 minut

Místo: Knihovna Václava Čtvrtka v Jičíně, dětské oddělení 
Lektorka: Mgr. Michaela Sehnalová

Seminář je zdarma, prosíme o přihlášení níže.

Obsah

Na přelomu srpna a září proběhne již tradiční setkání nad nejnovějšími knihami pro děti a mládež v Knihovně Václava Čtvrtka v Jičíně. Knihovna Václava Čtvrtka v Jičíně a Místní akční plán rozvoje vzdělávání pro ORP Jičín II pro Vás připravily seminář zaměřený na knihy pro dětské čtenáře, které vyšly v uplynulém školním roce. Tematicky bude seminář rozdělen na knihy pro nejmenší čtenáře/nečtenáře, dále na knihy pro pro první stupeň ZŠ, knihy pro druhý stupeň ZŠ a zajímavé tituly z oblasti naučné literatury.
Seminář proběhne ve třech termínech, semináře budou totožné a zájemci si mohou vybrat, který z termínů jim bude vyhovovat.

Organizace semináře bude podléhat platným epidemiologickým opatřením aktuálním ke dni konání semináře, z tohoto důvodu může dojít ke změnám v organizaci, účastníci budou v předstihu kontaktováni.
V případě jakýchkoliv dotazů můžete kontaktovat M. Sehnalovou na sehnalova@knihovna.jicin.cz nebo na vzdelavani@otevrenezahrady.cz.

Přihláška


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů