Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Co je Map > Vzdělávací akce > Beseda "Pokud stále hledáte osobu, která změní váš život, podívejte se do zrcadla"

Beseda "Pokud stále hledáte osobu, která změní váš život, podívejte se do zrcadla"Datum konání:
28.11.2017

Po besedě Ing. Ivy Labaštové 7. listopadu projevili účastníci zájem o navazující setkání, proto jsme pozvali lektorku znovu. Tentokrát se budeme věnovat tématu "Pokud stále hledáte osobu, která změní váš život, podívejte se do zrcadla" v besedě, která proběhne již v úterý 28. listopadu od 16:00 v přednáškové místnosti jičínského zámku. Na besedu jsou zváni všichni se zájmem o toto téma, účast na předchozím semináři není podmínkou. 

Beseda je hrazena z projektu MAP pro ORP Jičín a pro účastníky je zdarma.

Téma a lektorka

Všechny problémy, které nám přináší život, jsou řešitelné a posunou nás na naší cestě o kus dál. Jen je třeba se k nim postavit čelem a uvědomit si, že svůj život i své štěstí si tvoříme sami svým myšlením a postoji. Nikdo z nás se nemůže vrátit a vytvořit nový začátek, ale je v silách každého člověka vytvořit nový konec.

Lektorkou přednášky je Ing. Iva Labaštová - v minulosti středoškolská učitelka se sedmnáctiletou praxí, v současnosti podnikatelka a zároveň terapeutka metody RUŠ, čerpající z bohatých životních zkušeností a zajímavých osudů klientů.

Přihlášení

Z organizačních důvodů prosíme o přihlášení, děkujeme.

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů