Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Co je Map > Vzdělávací akce > Seminář "Kritické myšlení"

Seminář "Kritické myšlení"Datum konání:
18.5.2017

Obsah a náplň semináře

Seminář přinese ochutnávku metod kritického myšlení v praktických ukázkách a modelových lekcích, které si účastníci vyzkoušejí sami na sobě. Věnovat se budou beletristickému i naučnému textu a po každé lekci bude následovat didaktická analýza z hlediska konstruktivistické pedagogiky (evokace-uvědomění-reflexe). 
Lektorka je doporučena několika pedagogy z Jičína a okolí a potřeba znalosti metod kritického myšlení vyvstala z několika dotazníků, získaných na uskutečněných vzdělávacích akcích MAPu.  

Účastníky semináře prosíme, aby si každý vzal s sebou propisku, fixy, nůžky, lepidlo, 5 barevných papírů A4 různých barev – světlých, aby na nich bylo vidět písmo.

Termín a místo konání 

Čtvrtek 18. května 2017
8:30 – 16:00 hod.
Přednášková místnost jičínského zámku, přízemí muzejního nádvoří
Valdštejnovo nám. 1, Jičín

Kapacita je omezena, maximální počet účastníků je 24 osob!

rutova-nina.jpgLektorka

 

Nina Rutová - lektorka dalšího vzdělávání pro pedagogy, kritického myšlení, mediální výchovy a interaktivních seminářů pro středoškolské studenty, stálá spolupracovnice Kritického myšlení, z.s., Knihovny Václava Havla, metodička programů Člověka v tísni. Momentálně působí především jako mentorka ve čtenářských klubech (Nová škola, o.p.s), spolupracuje s nakladatelstvím Mladá fronta a nakladatelstvím Petrkov. 

 

 

Přihlášení 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů