Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Co je Map > Vzdělávací akce > Seminář Jak nepřepálit start sdružení Společně k bezpečí

Seminář Jak nepřepálit start sdružení Společně k bezpečíDatum konání:
21.8.2020

Otevřený seminář Jak nepřepálit start
Společně k bezpečí, z.s.

v rámci programu Nastartování nových vztahů ve třídě, akreditace MSMT 28413/2017-2-1179

Termín: 21. srpna 2020
Čas: od 9 do 14 hodin (prezence od 8:20)
Místo: Porotní sál Valdštejnského zámku, Valdštejnovo náměstí 1, Jičín
Lektorky: Mgr. Martina Grohmanová a Mgr. Martina Kekulová

Zájemcům z našeho území nabízíme uhrazení účastnického poplatku (800 Kč) z projektu MAP. Nutné je přihlásit se nejpozději do 30. června prostřednictvím formuláře níže. EDIT - Přihlašování prodlouženo až do 5. července!

Obsah

Seminář, který navazuje na období zavření škol a propojuje právě končící školní rok s tím nadcházejícím. Je zaměřený na bezpečný začátek roku – co udělat těsně před startem, co na startu, jak se připravit, jak si rozvrhnout síly, abychom vydrželi celou etapu a do cíle se dostali úplně všichni. 
Seminář je určen učitelům žáků plnících povinnou školní docházku (na ZŠ i SŠ) a učitelům prvních a druhých ročníků středních škol. 

Celou anotaci a bližší informaci najdete v pozvánce ZDE. Chcete-li využít proplacení poplatku z našeho projektu, nevyplňujte originální přihlášku, ale náš formulář níže. 

Více o sdružení Společně k bezpečí najdete na jejich webu: http://www.spolecnekbezpeci.cz/

Přihláška

Upozornění - přihláška je určena pouze zájemcům působícím v území ORP Jičín. Nespadáte-li do našeho území, je nutné přihlásit se a zaplatit účastnický poplatek standardním způsobem na webu pořadatele: http://www.spolecnekbezpeci.cz/prihlaska


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů