Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Co je Map > Vzdělávací akce > Seminář "Cesta správného nastavení hlasu" Mgr. Kateřiny Slukové

Seminář "Cesta správného nastavení hlasu" Mgr. Kateřiny SlukovéDatum konání:
26.11.2019

Cesta správného nastavení hlasu 

Akreditovaný seminář hlasové techniky pro pedagogy s Mgr. Kateřinou Slukovou

Úterý 26. listopadu 2019
K-klub středisko volného času
Valdštejnovo nám.99, Jičín

dopolední skupina 8:00 - 12:30
odpolední skupina 14:00 - 18:30 

Na seminář je nutné se přihlásit. Jedna skupina může mít maximálně 15 účastníků. Pro zájemce, převážně pedagogy z ORP Jičín je akce hrazena z projektu MAP. 

Seminář je akreditovaný Ministerstvem školství a je zaměřený na způsoby zvládání hlasové únavy při výkonu pedagogického povolání.  Seminář je určen pro pedagogy mateřských, základních, uměleckých škol nebo učitele družin či volného času. 

Osvojíte si:

  • zásady správného používání hlasu tak, aby zněl dostatečně silně, měl příjemnou barvu a přitom se minimálně unavoval
  • techniku hlasového projevu Vokalsystem jako sestavu cvičení a způsobů práce s hlasem, vytvořené na základě poznatků studia fonetiky a dlouholeté praxe operního pěvce a pedagoga
  • dovednosti jak rozpoznat kvalitu hlasu, vlastnosti a typy hlasu, nejčastější chyby tvoření hlasu, práce s dechem a hlasová hygiena

Součástí semináře je sluchová analýza hlasu účastníků semináře a vzájemné zhodnocení současného stavu jejich hlasového aparátu.
Dozvíte se jak mluvit v hlasové indispozici, jak zaujmout posluchače a udržet pozornost a bude mít možnost shlédnout ukázky každodenních léčivých cvičení.  

V rámci semináře proběhnou i dechová cvičení v leže na podložce, doporučujeme proto zvolit vhodné a pohodlné oblečení. Podložky budou k dispozici od lektorky. 

Hodnocení a zpětné vazby: www.vokalsystem.cz nebo na Vokalsystem - Kateřiny Slukové

Přihláška 

Při vyplňování přihlášky zkontrolujte, že odpovídá Vámi zvolené skupině - dopolední či odpolední. Členy pracovní skupiny pro rovné příležitosti upozorňujeme, že se seminář koná ve stejný den jako jednání pracovní skupiny a proto prosím zvažte účast na semináři dopoledne v 1. skupině.

Přihláška do dopolední skupiny 8:00-12:30

Přihláška do odpolední skupiny 14:00-18:30 

 

____


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů