Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Co je Map > Vzdělávací akce > MLČETI ZLATO ANEB JAK KOMUNIKOVAT SLOŽITÁ TÉMATA

MLČETI ZLATO ANEB JAK KOMUNIKOVAT SLOŽITÁ TÉMATADatum konání:
24.11.2022

Tým projektu I-KAP KHK II pořádá konferenci k etické výchově s názvem MLČETI ZLATO ANEB JAK KOMUNIKOVAT SLOŽITÁ TÉMATA. Věnovat se budeme především komunikaci mezi vědci, médii a veřejností a snad se nám podaří nalézt způsob, jak i náročná témata sdělovat veřejnosti tak, aby jim rozuměla a neztrácela se v přemíře často rozporuplných informací.

Konferenci pořádají ve čtvrtek 24. listopadu 2022 na Univerzitě Hradec Králové v rámci projektu Implementace Krajského akčního plánu rozvoje vzdělávání v Královéhradeckém kraji II. Konference je určena pedagogickým pracovníkům i všem zájemcům z řad široké veřejnosti a účast na ní je zdarma.

Těšit se můžete na diskusi významných hostů v dopolední části a praktické workshopy v odpolední části konference. Podrobnosti naleznete v přiložené pozvánce.

PODMÍNKOU ÚČASTI NA KONFERENCI JE REGISTRACE ZDE, na jednotlivé workshopy je taktéž nutné se přihlásit. Příjem přihlášek bude ukončen 18. listopadu 2022.

Konference bude současně vysílána na Youtube Královéhradeckého kraje.

Své dotazy na řečníky můžete už nyní posílat přes aplikaci Slido s kódem 24112022.

Konference se koná pod záštitou předsedkyně Akademie věd České republiky prof. RNDr. Evy Zažímalové, CSc. a hejtmana Královéhradeckého kraje Mgr. Martina Červíčka.

Pozvánka na konferenci


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů