Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Co je Map > Vzdělávací akce > Studium k výkonu specializovaných činností - Prevence sociálně patologických jevů

Studium k výkonu specializovaných činností - Prevence sociálně patologických jevůDatum konání:
25.2.2017

Studium k výkonu specializovaných činností - Prevence sociálně patologických jevů má rozsah 250 hodin, z toho jen 80 hodin  prezenčně. Na prezenční výuce je povinná 80% účast. Kurz se může konat jen díky spojení s kurzem, který organizátor pro malý počet zájemců v Mladé Boleslavi od října 2016 neotevřel. S ohledem na tuto skutečnost, bude část výuky směřována do Mladé Boleslavi a část do Jičína.

Studium realizuje Služba škole z Mladé Boleslavi, garantem je Ing. Jiří Sedláček sedlacek@sskolemb.cz, tel.: 774 852 715.

Zahájení studií je stanoveno na sobotu 25. února 2017 v Mladé Boleslavi na adrese Tř. Václava 601 od 9:00 do 16:15 hod. Další termíny a bližší informace se dozvíte v rozpisu studia. Bližší informace by všem přihlášeným účastníkům také měly přijít emailem, nebo je můžete sledovat na této stránce. V případě dotazů vyčkejte na první schůzku, nebo kontaktujte Ing. Sedláčka.

Mgr. Lenka Vacková nabízí možnost společné dopravy z Jičína do Smržovky a Mladé Boleslavi. V případě zájmu ji kontaktujte na vackova@k-klub.jicin.cz.

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů