Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Co je Map > Vzdělávací akce > Křeslo pro hosta - metoda výuky čtení Sfumato

Křeslo pro hosta - metoda výuky čtení SfumatoDatum konání:
4.5.2023

Křeslo pro hosta - metoda výuky čtení Sfumato

Město Jaroměř, starosta Jan Borůvka a projekt MAP III pro Jaroměřsko zve na jedinečné setkání přímo s autorkou metodiky výuky čtení Sfumato (Splývavé čtení) u příležitosti 30 let jejího zavedení do českého vzdělávacího systému.

Paní PaedDr. Mária Navrátilová za svůj jedinečný přínos pro vzdělávání získala řadu ocenění.

"Křeslo pro hosta" se uskuteční ve čtvrtek 4. května od 16 do 18 hodin v Městském divadle v Jaroměři a je určeno pro učitele mateřských, základních škol i rodičům, kteří se zajímají o vzdělávání.

Tajemství metodiky SFUMATO je ukryto v rychlosti zpracování centrální nervové soustavy, přijďte se dovědět víc. Dosud žádná metodika neumožnila dítěti volit jeho vlastní tempo čtení. Metodika Sfumato pracuje s individualitou dítěte a s respektováním věkových zvláštností. Sfumato prokazatelně pomáhá dětem naučit se číst kvalitněji a s porozuměním.

Přijďte se dozvědět více o metodě, ale i zajímavosti, jak vznikala a jak se ověřuje v praxi škol a co na to pedagogičtí výzkumníci.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů