Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Co je Map > Vzdělávací akce > Beseda pro veřejnost "Úloha rodiny při výchově dětí a spolupráce se školou"

Beseda pro veřejnost "Úloha rodiny při výchově dětí a spolupráce se školou"Datum konání:
31.10.2017
 

Širokou i odbornou veřejnost zveme na setkání s Mgr. Miloslavem Hubatkou, autorem knihy Úspěšní vychovávají své děti jinak, na besedu na téma Úloha rodiny při výchově dětí a spolupráce se školou.

Beseda proběhne v úterý 31. října 2017 od 16:30 v Přednáškové místnosti jičínského zámku a je financovaná z projektu Místní akční plán rozvoje vzdělávání pro ORP Jičín, proto je pro účastníky bezplatná. 

Pedagogy a ředitele škol zveme na předcházející seminář s Miloslavem Hubatkou na téma Třídní učitel jako lídr. Více informací k semináři najdete ZDE.

Miloslav Hubatka je absolventem Filozofické fakulty Masarykovy Univerzity - obor pedagogika a historie, pracuje jako lektor a mentor a je krajským metodikem podpory nadaných. Dvacet jedna let pracoval ve školství právě na školách se zaměřením na moderní technologie a z toho 10 let jako ředitel školy, která měla ve své specializaci mimo moderních technologií i program na rozvoj nadaných a talentovaných dětí. Více informaci o něm i jeho projektech najdete ZDE.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů