Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Co je Map > Vzdělávací akce > Zážitková ochutnávka FIE a metody zprostředkovaného učení pro rodiče a učitele

Zážitková ochutnávka FIE a metody zprostředkovaného učení pro rodiče a učiteleDatum konání:
12.8.2021

čtvrtek 12. srpna 2021 - Jednodenní ochutnávka Feuersteinova instrumentálního obohacování a metody zprostředkovaného učení pro rodiče a učitele

v čase 09:00 - 16:00
přednášková místnost jičínského zámku (Valdštejnovo nám.1, zámek, vchod do muzea - přízemí) 
Lektorka: Mgr. Kateřina Židů 

Akce je určena nejen pro rodiče dětí, které se účastnily letního kempu s metodou FIE, ale i pro pedagogy, i pro další rodiče nebo pro kohokoliv, kdo pracuje s dětmi, primárně pro zájemce z území ORP Jičín a je zdarma. Maximální počet účastníků je 20 osob - z důvodu omezené kapacity prosíme o závazné přihlášení (níže). Kurz se uskuteční pouze prezenčně, dovolí-li to protiepidemická opatření, forma online není možná. Pedagogické zkušenosti nejsou nutné.

Anotace

První den ochutnáme a zažijeme práci s instrumenty Feuersteinova instrumentálního obohacování zaměřenými na Uspořádání bodů, Orientaci v prostoru, Instrukce a Vztahy v čase. Na příkladech z praxe si ukážeme obecné principy metody zprostředkovaného učení, které proces učení činí efektivnějším (rodiče využijí při domácí přípravě dětí). 
 
Lektorka Mgr. Kateřina Židů je certifikovaný mediátor Feuersteinova instrumentálního obohacování FIE1, FIE2 a učitelka českého jazyka na Univerzitní ZŠ Lvíčata ČVUT.
 
Přihláška
 
 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů